Moje šťastná hvězda

Sekla s prací a odstěhovala se

Mladá herečka ANNA KADEŘÁVKOVÁ (23) má v tom, co chce dělat, jasno. Díky svému příteli JÁNOVI STRAPECOVI (31) si uvědomila, jak chce žít. Ukázal jí nejspíš pravý smysl života. Jaké změny ji čekají?

Každý si Annu Kadeřávkovou (23) spojuje s nekonečným seriálem Ulice, kde strávila několik let. Díky ní její kariéra nabrala na obrátkách.

Nedávno nejspíš zjistila, že Česko není pro ni, sekla s hraním v seriálu a odstěhovala se na Slovensko za svým milým, Jánem Strapecem (31) alias raperem Strapem.

Dojíždění z Bratislavy do Prahy za prací bylo pro ni nepředstavitelné. Další nabídky na práci tedy nepřijímá. Znamená to tedy, že se nechá od svého partnera živit?

Nechce se jí dojíždět?

Díky vysokému počtu fanoušků na sociální síti se Anna před časem začala věnovat propagaci firem na internetu. Dostává za to nemalé finanční částky, často to jsou větší sumy než měsíční plat herců.

Temné finanční období

Je to podle všeho její hlavní příjem. Možná si myslí, že ji přítel bude finančně podporovat. Ten ale také musí kvůli celoplošnému opatření zrušit některé naplánované koncerty.

Přišel zřejmě o spoustu peněz, které mu teď chybí. A asi ještě o několik tisíc přijde. Jak to bude dál? Uživí se takhle oba? Anička se bude muset zamyslet, zda by se k herectví ještě nevrátila a svému milému by nepomohla.

Potomek na cestě?

Oba dva se na internetu chlubí, jak moc šťastní jsou a jak moc se mají rádi. Zamilované, vyzývavé a sexy fotografi e jsou u mladého páru téměř denní rutinou. Anička si zvykla na Slovensko rychleji, než předpokládala.

Proslýchá se, že hvězda Ulice a hudebník Strapo plánují rodinu. Je za odchodem z Ulice těhotenství? „Těhotná nejsem. Až budu, všichni se to včas dozví,“ řekla.

Spekuluje se ale, že to herečka tají a nechce zatím nic přiznat. Snad se všichni brzy dozvíme, jak to je.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden