SERIÁL-Doktoři z Počátků

Prostředí nemocnice poznali někteří herci hlavně z té druhé strany – jako pacienti.

Seriál Doktoři z Počátků byl reakcí na úspěch Ordinace v růžové zahradě. Přinesl jednu z posledních velkých rolí Václavu Postráneckému (†75) a objevila se tu i Halina Pawlowská (75).

Jedním z mnoha seriálů z nemocničního prostředí se v roce 2013 stali Doktoři z Počátků. Volně byl propojen s úspěšnou a osvědčenou Ordinací v růžové zahradě 2 postavou doktora Kováře. Tvůrci chtěli, aby nějaká postava z Ordinace začala žít svým vlastním životem, takže zmíněný lékař přijíždí na praxi do Počátků.

Zajímavé je, že při vymýšlení názvu místa, kde se seriál odehrává, neměl nikdo tušení, že skutečné Počátky se nacházejí na Vysočině. Je to malebné městečko, točily se zde kdysi například některé scény z filmu Postřižiny.

Když pak autoři seriálu přišli na to, že Počátky doopravdy existují, přemýšleli, že by se mohlo točit i tam. Od Prahy to ale

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden