Moje šťastná hvězda
Seriál Ulice v ohrožení?
Seriál Ulice v ohrožení?

Není to tak dávno, co herec prozradil chystanou veselku, která se má uskutečnit letos v létě. Jak jsme již informovali, herec Václav Svoboda (56) je se svou partnerkou Lenkou už přes 22 let a dodnes jim nevadilo, že si spokojeně žijí jen tak na hromádce.

Teď ale nějak moc začali na veselku spěchat. Sice se říká, že všechno vzniklo kvůli jeho partnerce, která si zkrátka přála být konečně nevěstou.

Nyní ale hvězda Ulice přiznala, že hlavním důvodem je, že až onemocní, aby nemocnice Lence poskytla informace o jeho zdravotním stavu.

To je sice pochopitelný krok, ale přesto trošku podezřelý. Netají snad herec něco? Je totiž divné, že najednou začal zčistajasna mluvit o nemoci.

V minulosti se sice potýkal s poměrně velkou nadváhou, kvůli které se rozhodl změnit svou životosprávu a výrazně ubyl na váze. Že by ale přece jenom u něho obezita způsobila nějakou chorobu?

Doufejme, že tomu tak nebude a svatba byla opravdu jen jedním z logických kroků po tolikaletém vztahu. Určitě by se tím ulevilo i tvůrcům seriálu.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz