Můj čas na kafíčko

SERIÁLY: Rodinná pouta

Můj čas na kafíčko

Představitel otce Rubeše se domluvil se scenáristy, že ho nechají zemřít.

Ještě předtím, než odstartovala Ulice, která má dnes už přes čtyři tisíce dílů, vysílala konkurenční televize jiný seriál s počtem dílů, na jaký diváci nebyli zvyklí.

V roce 2004 se začal vysílat jeden z vůbec prvních takzvaně „nekonečných“ seriálů. Dělají se většinou v rychlém tempu, za jeden den se natočí 25 minut. Rodinná pouta měla nakonec celkem 300 dílů, ale seriál potom pokračoval pod jiným názvem, Velmi křehké vztahy.

Nakonec těch dílů tedy bylo skoro šest stovek. Proč došlo k tomu přejmenování? Televize Prima, která Rodinná pouta vysílala, svěřila jejich přípravu později jiné produkční firmě. Té původní se to nelíbilo, takže došlo k soudnímu sporu a seriál pokračoval rok po skončení Rodinných pout jako Velmi křehké vztahy.

Jaká byla základní zápletka? Děj se nejprve soustřeďoval na rodinu Rubešových, zejména na syna Adama, otce Františka, který podnikal a dceru Evu. Postupně přibývaly další postavy a v druhé sérii ustoupila

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden