Sexy fešák, který se rád zamilovává

Když se JUDE LAW (49) stal slavným, psala o něm média jako o herci s nepříjemným obličejem. On se ale nenechal znechutit a přízeň fanoušků, hlavně žen, mu dala za pravdu.

Jeho rodiče divadlo milovali a syna v jeho lásce k hraní podporovali. Jude Law (49), kterého každý rok ve vánočném čase vídame například v romantické komedii Prázdniny, začal studovat hraní už ve 12 letech a postupně se z něj jeden z největších talentů své generace, který se dočkal i několika nominací na prestižžního Oscara.

V roce 2004 byl dokonce vyhlášen nejvíc sexy mužem na světě. Jeho šarm měli  možnost čeští fanoušci poznat rovněž na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech, který

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden