Sexy muž roku kvůli pití skončil u Apolináře

Šaramantní Tomáš Hanák (65) do toho spadl, ani nevěděl jak. V osmdesátých letech byl závislý na alkoholu, což se odrazilo i na jeho práci. Pustil se ale do boje a nyní se dívá na svět střízlivýma očima.

Charismatický Tomáš Hanák (65) patří k těm známým tvářím, které o svém boji s alkoholem hovoří veřejně. Dává tak naději spoustě lidí, kteří možná i pochybují, zda je vůbec možné se ze závislosti vymanit. Díky Tomášovi však vědí, že to lze, i když se jedná o běh na dlouhou trať.

Sem do baráku už nevkročíš!

Hanák se totiž netají tím, že jej kdysi alkohol srazil až na samé dno. Dokonce prý tehdy zažil chvíle, kdy uvažoval o sebevraždě. V té době býval nespolehlivý, a to nejen jako herec, ale i partner a otec. Jak sám později řekl, k léčbě ho donutil až

Zbývá vám 80% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden