Můj čas na kafíčko

Seznámení s Vaškem zařídila Evě její matka!

Můj čas na kafíčko

Nejprve si říkali Čeští slavíci!

Pěvecké duo Eva (49) a Vašek (66) Ševčíkovi má za sebou dlouhá léta popularity u nás i v zahraničí. Za to, že se vůbec setkali a dali se dohromady, může akce Eviny maminky!

Na písničky dvojice Eva a Vašek mají lidé různé názory. Některým lidem se líbí, pro jiné jsou za hranicí dobrého vkusu. Je ale jen málo těch, kteří by je neznali. Za 26 let, co se znají, se dokázali proslavit i u krajanů v zahraničí – a taky se vzít a mít spolu dceru.

Vašek nosil uniformu!

Vašek měl hudební talent od dětských let. „Ve druhé třídě základní školy mě rodiče přihlásili do LŠU na akordeon, v patnácti jsem to doplnil o kytaru a potom, když chyběl v kapele nějaký nástroj, tak jsem se ho chopil.

Na vojně jsem pak chodil často na

Zbývá vám 83% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden