Můj kousek štěstí

Shání se po chlapovi, zn. Spěchá!

Bere i zadané?

Má řadu obdivovatelů, přesto je stále sama a už ji to trápí. Osamělá kráska ze seriálu ZOO muže dokonce vyzývá, aby ji zvali na jídlo. Je tohle dobrá taktika? Možná překvapivě zabrala!

Jedna z nejkrásnějších českých hereček je stále bez partnera. „Je to tak, nikoho nemám,“ přiznala hvězda seriá­lu ZOO v jednom rozhovoru. A všichni si kladou otázku, proč mladá, půvabná slečna stále usíná sama.

Podle některých lidí je možné, že se nedávno nešťastně zamilovala a léčí si bolavé srdíčko. Spekulovalo se totiž o jejím románku s kolegou ze ZOO Šimonem Bilinou (28). Jakýkoliv pokus o vztah ale byl předem odsouzen k nezdaru, protože tenhle fešák je zadaný.

Když tedy nyní hovoří o tom, že není třeba tlačit na pilu, možná z ní mluví bolestná zkušenost. Na druhou stranu se dá předpokládat, že touží po lásce, objetí i obyčejných věcech, které dívky v jejím věku prožívají. Představa, že ostatní slečny mají partnera a ona je stále sama, ji zjevně začíná pořádně trápit.

Pozvěte mě!

Ačkoli dříve tvrdila, že ctitelé, kteří jí píší na sociálních sítích, nemají šanci, nyní evidentně otočila. „Mám ráda jídlo. Takže jestli mě chcete pozvat na jídlo, tak v pohodě,“ vyzvala potenciální nápadníky Michaela Pecháčková (19).

Zlé jazyky tvrdí, že pořádá „konkurz“ na nejlepšího chlapa. Jiné hlasy však tvrdí, že to takto promyšlené nemá. Šušká se, že se bojí udělat první krok, aby se zase nespálila. Tak snad proto to zkouší touto cestou.

Odvaha chybí?

Sice může vypadat zvláštně, když se sama nabízí na oběd či večeři, na druhou stranu, alespoň se snaží... Pecháčková potvrdila, že už jí na sociální sítě chodí spousta nabídek na rande. Zatím to však nevypadá, že by si někoho vybrala.

Podle všeho musí odvahu sebrat i ona. A to asi nebude jen tak. Navíc se povídá, že nebude randit s kdekým.

Prý má laťku zatím stále vysoko. Snad se z ní nestane dáma s nosánkem nahoru, která bude potenciální partnery poměřovat výší jejich bankovního konta. Ve finále by totiž mohla zůstat sama.

Každopádně se není čemu divit, že se v českém showbyznysu vehementně diskutuje, s kým by to herečka nakonec mohla dát dohromady. Favoritů je více.

Tak který?

Už zmíněný Šimon Bilina k nim rozhodně patří, protože k sobě mají blízko nejen v ZOO. Horkým adeptem je i Vojtěch Vodochodský (29). Pecháčková se totiž kamarádí s jeho sestrou Terezou (33).

A ta se měla prořeknout, že mezi jejím bratrem a herečkou k něčemu došlo. Třeba kvůli Pecháčkové nakonec opustí přítelkyni, modelku Marii Danči (26).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden