Show Tvoje tvář: Jde jen o sprostý podvod na diváky?

Skrývají tvůrci pravdu?

Show Tvoje tvář má známý hlas se stala během okamžiku obrovským hitem. Každou neděli přiková k pohovkám statisíce diváků, kteří s nadšením sledují proměny slavných tváří. Je ale losování osobností jen věcí náhody? A jak je to s bodováním?

Zřejmě jednou z prvních pochybností, která se mohla v myšlenkách fanoušků tohoto televizního fenoménu zrodit, byl fakt, že si zpěvačka MARTA JANDOVÁ (42) náhodou vylosovala svého vlastního otce PETRA JANDU (74). Přece jen v množství několika desítek umělců, které tajemná ruleta nepochybně skrývá, je to až příliš malá pravděpodobnost. K tomu, jak mohlo k něčemu takovému dojít, se televize Nova nijak zvlášť nevyjádřila. V každém případě to zdaleka není jediná podivnost, která celou soutěž provází. V hledáčku médií je v souvislosti s „čistotou soutěže“ nyní i hvězda Ordinace v růžové zahradě 2, IVANA JIREŠOVÁ (39). I kolem jejího účinkování panuje řada pochybností.

Jirešová nezvládla odlitek tváře, tudíž na složité proměny může zapomenout!

Nezvládla odlitek své tváře

Na samém začátku soutěže je každému z účinkujících připraven odlitek obličeje. Ten má sloužit pro usnadnění práce maskérů, aby mohli připravovat i náročnější masky. „Já na složité proměny mohu zapomenout, protože se nepodařil odlitek hlavy,“ svěřila se Jirešová, které v maskérně dělají jen make-up a vlasy. Odlitek hlavy byl pro herečku prý otřesným zážitkem. V době, kdy měla na hlavě sádru a nemohla dýchat, zpanikařila a maskéři jí museli odlitek sundat. Umělecký maskér připustil, že výroba odlitku nepatří mezi nejpříjemnější zážitky a dodal, že u někoho může způsobovat klaustrofobické pocity. Nicméně neprozradil, jak by maskéři postupovali v případě, kdy by si Jirešová vylosovala takovou osobnost, která by náročnou proměnu s použitím odlitku vyžadovala. Dosud se tak nestalo. Zdá se tak, jakoby šla ruleta, která slavné zpěváky účinkujícím přiděluje, Ivaně a týmu maskérů tak trochu na ruku.

Chtěla skončit, ale vyhrála

Jak sama herečka přiznala, soutěž je pro ni náročnější, než čekala. Necítí se ve své kůži a začíná o sobě dost pochybovat. Není divu, donedávna ani jednou nezaslechla bouřlivý potlesk diváků a poroty jako její soupeři. Zároveň získávala často nejméně bodů. „Moje sebevědomí je na bodu mrazu. Už jsem skončila v bodování i poslední, takže o sobě pochybuju,“ svěřila se křehká blondýnka s tím, že se celá doslova sype. Není proto divu, že začala uvažovat o tom, že by se soutěže odstoupila i za cenu tučné pokuty. „Byla úplně zdrcená. Nešlo jí to, věděla, že je jedna z nejhorších,“ uvedl zdroj ze zákulisí Tváře, který tvrdí, že ví o tom, že Ivana skutečně o ukončení smlouvy uvažovala. Její výhra v těle islandské zpěvačky Björk však vše změnila. Poté, co herečka otevřeně přiznala, že by ráda odešla, přišel nečekaně úspěch! Opět jen náhoda?

Marta Jandová si v jednom kole vylosovala svého otce. Byla to jen náhoda?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden