Šílela hrůzou, že jí Banderas uteče

A skutečně jí utekl

Nevšední půvab zdědila Melanie Griffith (65) po slavné matce. Zničila ho bezpočtem nesmyslných plastických operací.

Takové dětství byste si určitě přáli. Anebo spíš ne? Melanie Griffith (65) je dcerou slavné matky Tipi Hedren (92), hlavní hrdinky Hitchcockových Ptáků. Melaniino dětství bylo vskutku výjimečné, neboť být potomkem hollywoodské herečky má spoustu výhod.

Když Tipi natáčela v Africe, vzala holčičku s sebou – a přivezly si originální živý suvenýr. Lva. Melania kupodivu neměla námitek, ač ji během afrického natáčení jedna z kočkovitých šelem pokousala, ale naštěstí ne moc.

Jemná krása

Lev se jmenoval Neil a v kalifornské vile suploval běžného rozmazleného psa. Povaloval se na gaučích a s malou Melanií spal v posteli. Otec, herec a producent Peter Griffith (†67), utekl k jiné ženě, když byly holčičce čtyři.

Také Tipi se znovu provdala, za producenta Noela Marshalla (†79), který si s sebou přivedl tři syny, a tak Melanie

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden