Můj čas na kafíčko
Šílené fanynky na něj pořádají hony!
Šílené fanynky na něj pořádají hony!

Krasavec k pohledání. Tak přesně tohle vás napadne, když se podíváte na herce Marka Lamboru (25). Do povědomí diváků se dostal zejména v seriálu Slunečná, kde hraje bohatého synka Janka Linharta.

A právě rolí zamilovaného milionáře dostává fanynky do kolen. Lambora je snem mnoha českých dívek a většina z nich by ho ráda klofl a pro sebe. Co on na to? Markovi tak náhlý zájem rozhodně nevadí. Naopak. Těší ho, že je tak žádaný. Prý je v každé společnosti rád, tím spíše krásných žen.

Proč mu vyhrožovala bláznivá puberťačka?

„Potřebuji kontakt, povídat si s lidmi a být v nějaké společnosti,“ vysvětluje. Se stoupající popularitou z něj fanynky čím dál více šílí. Jasným důkazem bylo hercovo přiznaní. Nedávno se mu totiž stalo, že se za ním přiřítily tři dívky ve věku jedenácti let.

Vzápětí se ukázalo, že si na něj chtěly sáhnout a obejmout ho, což ho překvapilo. Ovšem dokážou to přehnat daleko víc. Jednou mu údajně vyhrožovala poblázněná puberťačka s tím, že jestli s ní nepůjde na rande, tak si něco udělá. Herec byl z toho zdrcený a už to chtěl řešit, ale naštěstí mu nakonec dala pokoj.

Chová se jako rozmazlený floutek?

Marek sice hraje rozmarného syna bohatého podnikatele, jenž nemá s nikým slitování, ale ve skutečnosti je pravý opak. „Jsem pohodář a snesu se s hodně lidmi. Jsem nekonfliktní typ,“ přiznal. Jak je to tedy mezi ním a jeho láskou ze Slunečné, Evou Burešovou (26), o které mluví jen v samých superlativech?

Je pravda, že se s Evou schází tajně po natáčení? „Jsem moc rád, že jsme si s Evou tak sedli. Mnohem příjemněji se pak točí milostné scény, když je vám spoluhráč, se kterým trávíte většinu času na place, tak sympatický,“ řekl otevřeně Lambora.

Tvrdí, že momentálně je tak zaneprázdněný, že žádnou slečnu teď oficiálně nemá. Je to pravda? Nebo to říká jen kvůli fanynkám, aby byl pro ně stále dostupný? Nebyl by první ani poslední, kdo by mlžil, co se milostného života týče, jen aby neklesla jeho popularita.

Zatím si plnými doušky užívá svobodného života. Co vlastně hledá a jaké ženy se mu líbí? „Nejdůležitější je pro mě, abychom si spolu rozuměli, měli jsme se čemu smát a abychom měli stejný pohled na svět. Po fyzické stránce žádný přesný vyhraněný typ nemám. Je to pro mě hlavně o napojení,“ prozradil své představy.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO, která si ještě před lety nemohla přijít s otcem své dcery Justýny (17) na jméno, s ním teď vyrazila na společnou dovolenou. S režisérem Davidem Drábkem (54) oslavila plnoletost Justýny v New Yorku. Co na to ale její manžel Rudolf Merkner (52), který zůstal doma? V poslední době se šuškalo, že Bernáškovou s Merknerem […]
Už potřetí natáčí seriál se svým partnerem Jakubem Prachařem (40). V červnu padla první klapka projektu Jakub a Sára, kde hrají hlavní role. Televize novinku uvede patrně již letos na podzim. Sara Sandeva (27) se s Jakubem ostatně během práce na seriálu seznámila, jednalo se o Dvojku na zabití, která vznikla před třemi lety. Natáčela […]
Mladá herečka ze seriálu ZOO Michaela Petřeková (26) je už nějaký ten pátek single. S hercem ze seriálu Pan profesor Matějem Petrákem (26) se měla rozejít kvůli odlišným představám o budoucnosti. Petrák chtěl mít velkou rodinu, na což se herečka zatím necítí, a navíc dává přednost kariéře. Ve hře je ale jiný muž – herecký kolega Filip Kaňkovský […]
Neměli to vždy snadné. Ale Marek Eben (62) manželku podržel. I když se jejich život obrátil vzhůru nohama. Stále úžasná manželka Marka Ebana (62) v šestadvaceti letech utrpěla mozkovou příhodu. Od té doby je Markéta Fišerová (63) upoutaná na invalidní vozík. Trpěla, ale nebyla to jejich první bolest. Už o něco dříve totiž společně přišli […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz