Moje šťastná hvězda

Sílu bojovat s osudem Růžičkové vzala smrt milovaného muže

Moje šťastná hvězda

V životě se držela svých vlastních a někdy svérázných zásad a hlavu si nedělala ze své váhy stejně jako z manželské nevěry. Byla prostě vždy svá.

Diváci Helenu Růžičkovou (†67) milovali ve všech jejích rolích. Byla zkrátka jednou z nich, fortelná ženská od rány se srdcem na dlani.

Když měla v roce 1969 premiéru komedie Ecce Homo Homolka, v níž Helena Růžičková (†67) tančí s neuvěřitelným půvabem a lehkostí na paloučku, zjistila veřejnost, že ze svého dětství prožitého v baletním souboru nic nezapomněla.

Facka kvůli partě

Ve stejnou dobu vynikala i v mnoha sportech a pilně docházela na hodiny klavíru a angličtiny. Její rodiče totiž dbali na to, aby se jí dostalo toho nejlepšího vzdělání, ale jinak doma panovala hodně uvolněná atmosféra.

Svou bohémskou povahu zdědila Růžičková nejspíš po tatínkovi, který byl legionář a prošel půlku světa. Na svých

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden