Simona Krainová: Kvůli čemu se hádá s manželem?

Modelka Simona Krainová (44) a její muž Karel Vágner ml. (42) Vždycky působili dojmem, že žijí ve stabilním manželství, které se s přehledem vyhýbá velkým krizím. Těm největším možná ano, přesto si prý dost často vjedou do vlasů.

Překvapivě ale příčinou všeho nebývá žádný z typických závažných problémů, jako jsou peníze nebo vztahy, které kosí pohodu v manželství ve většině případů. Pravý důvod rozepří mezi Krainovou a Vágnerem vás nejspíš hodně pobaví.

Přetahují se o kosmetické přípravky!

Ano, čtete správně. Šampónky, hydratační krémy, možná i depilační vosk... Alespoň k tomu se přiznala známá modelka. Ačkoli by se mohlo zdát, že kosmetické přípravky mohou být v případě celebrit, které si žijí na vysoké noze, něčím, co pro ně v rodinném rozpočtu znamená jen pár zanedbatelných drobných, opak je pravdou.

Krainová řeší právě jejich hodnotu. Svěřila se, že ji štve, že její muž používá její krémy, které jí stojí velké peníze. "Já mám v celém bytě rozmístěnou kosmetiku. Nepoužívám nic levného, takže se snažím to na sebe nepatlat po kilech," rozpovídalaš se zachovalá čtyřiačtyřicátnice s tím, že její manžel ji ale tuhle strategii kazí.

Její poklady jí prý plýtvá ve velkém. A to pak asi bývá doslova oheň na střeše.

"Rád používá mé oblíbené značky, až se z toho někdy pohádáme. Potože najednou můj oblíbený krém není. Ta kosmetika mě opravdu dokáže vytočit," líčí Krainová palčivý maželský problém. Někdy kvůli tomu prý mají třeba dva dny tichou domácnost.

Chápeme, že v takové situaci si rozčílená modelka musí prožít hotové peklo. Snad aby si Simona na svou toaletní výbavu pořídila nedobytný trezor, do kterého se Vágner nedostane. A snadno se tak předejde domácí pohromě.

Byla by škoda, rozvrátit fungující manželství kvůli kosmetice!.

reklama
reklama