Moje šťastná hvězda

Simona Krainová: Považuje se za dravého predátora

Na domácí práce je moc sexy

O modelce SIMONĚ KRAINOVÉ (43) se říká, že má pěkně prořízlou pusu. Teď šokovala tvrzením, že je predátor. Obyčejný život jí prý nikdy nevoněl a jejímu manželovi vyhovuje, že není uťáplá hodná holka. Opravdu?

Odmalička prý chtěla žít jinak než ostatní a už v pěti letech věděla, že vyrazí do světa. Není pochyb o tom, že Krainová má na kontě řadu profesních úspěchů a patří ve svém oboru mezi ty nejúspěšnější. Zatímco mnohé z jejích vrstevnic už se uchýlily do modelkovského důchodu, ona se ještě stále objevuje na stránkách módních časopisů a „těží“ ze svého pěstěného vzhledu. Je přesvědčená, že má stále co nabídnout. A jak si vlastně modelka vysvětluje svůj úspěch? „Musíte být predátor. Nemůžete splynout s davem. A s tím se musíte narodit,“ prohlašuje Krainová, která prý vždycky chtěla dělat věci jinak než ostatní. „Nikdy jsem nechtěla být součástí stáda a nějakého systému,“ tvrdí tato blondýna se zelenomodrýma očima, která má kromě úspěšné kariéry v modelingu na kontě i několik filmových rolí.

Vaření nechává na pomocné síle

„Někomu stačí jistota, pravidelný plat, páska na konci měsíce, v neděli si užít s manželkou, v úterý s kamarády na pivu. A pak jsou lidi, kteří chtějí žít jinak,“ vysvětluje modelka a jasně tím dává najevo, že ona by se s obyčejným nudným životem a platem rozhodně nespokojila. A nejinak se dívá i na to, že by se měla věnovat typicky ženským povinnostem v domácnosti. „Nesnáším pečení. Když slyším recept, je to, jako by mi někdo vykládal něco o nějakých molekulách ve fyzice,“ přiznává otevřeně Krainová. Za žádný relax nepovažuje Simona ani vaření nebo žehlení. A to se nezměnilo ani s narozením jejích dvou synů, BRUNA (5) a MAXE (3), které má s podnikatelem KARLEM VÁGNEREM ml. (41), synem hudebního producenta KARLA VÁGNERA (74). Modelka má prý tisíc jiných nápadů, které jsou daleko více sexy než žehlení. Navíc prý miluje pocit, že tyto nepříjemné věci za ni může udělat někdo jiný. Jinak řečeno, líbí se jí, že si může dovolit platit za práce, které sama považuje za podřadné a nechce se jimi zatěžovat. „Ale zase jsem daleko produktivnější v jiných věcech. Umím vydělat peníze,“ chlubí se modelka.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden