Simona Krainová: Shání milionáře. Mají s Vágnerem krizi?

Tak tohle je podezřelé. Na dovolené v Lisabonu chodila pravidelně běhat, míjela při tom obrovské nádherné vily zdejších milionářů a evidentně jí to vrtalo hlavou.

Nakonec to Simona Krainová nevydržela a vylezla si na podezdívku jednoho z luxusních sídel, držela se kovového plotu a směrem do rozlehlé zahrady volala: "Otevři, Julio, čekám! Čekal jsi na mě celý život, ti povídám.

A jsem tu. Pěkná, ještě stále pohromadě držím, zadek mám pevný," oznámila blondýnka v tmavé teplákové soupravě a s blond vlasy staženými do culíku. Vše je zdokumentované na videu. Není samozřejmě pochyb, že to má být cosi jako humor, zkrátka legrácka, sama modelka to výstižně nazvala: pokračování reality show Hledá se milionář.

Přesto se nelze ubránit myšlence, zda je mezi manželi Simonou Krainovou a Karlem Vágnerem (44) vše v pořádku. Proč by šťastně provdaná žena, matka dvou dětí, křičela do portugalských zahrad na pomyslného milionáře, aby jí otevřel? Co se to tu děje? Čeká snad plavovlasá modelka stále na prince? Trápí ji pocit, že toho pravého ve skutečnosti stále ještě nenašla? "Ten bude mít vybělené zuby a patku jako z toho brazilského seriálu," zveřejňuje vdaná Krainová svou představu o ideálním muži.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden