Simona Stašová: Kdo jí nemůže přijít na jméno?

Ne každý padá talentované herečce Simoně Stašové (61) k nohám. Obdiv k ní necítí exmanželka herce Pavla Skřípala (60). Energická Stašová ho před lety poblouznila, ačkoli byl ženatý a s manželkou vychovávali malou dcerku.

Herečka pak rozehrála drama i v civilním životě, se Skřípalem se vídali každý večer v divadle ABC, a tak se jí otevíraly nekonečné možnosti, jak "ženáče" úplně vykolejit. Jejímu strhujícímu šarmu neměl Skřípal šanci odolat, i kdyby byl doma sebespokojenější.

A tak to hrál na obě strany: doma předstíral, že se vlastně vůbec nic neděje, a milence tvrdil, že se, jak jinak, rozvede. Sedět na dvou židlích se nevyplácí. Rozzlobil si tak obě lásky: legitimní i tajnou.

A obě ho poslaly k čertu. Stašová navzdory tomu, že už byl na světě jejich společný syn Vojtěch (21). I když dnes herec možná lituje váhání mezi dvěma svými osudovými ženami, dobře ví, že minulost už změnit nelze.

Dokonce se vyslovil v tom smyslu, že se nediví, že ho manželka opustila. Sám by také nesnesl, aby měla paralelní vztah a jako třešničku na dortu dítě, které by nebylo jeho. S potenciální tchyní Jiřinou Bohdalovou (85) prý vycházel výborně.

Ale jen do doby, kdy se ukázalo, že se jejím zetěm nestane..

reklama
reklama

Komentáře