Simona Stašová: Na chlapy nikdy neměla štěstí

Ve filmech a na divadelních prknech se jí vždy dařilo lépe než v milostném životě. Simona Stašová (63) na chlapy snad nikdy štěstí neměla. Ona sama nechává dvířka ke svému soukromí raději zavřená, protože si stojí za tím, že její soukromí patří pouze jí.

Třeba jde ale o něco jiného. Její přátelé si všimli, že s nimi tráví čím dál méně času a prý se schází s nějakým mužem. Jeho identitu ale tají, protože jde o někoho mediálně známého. Co se týče milostných vztahů, byla vždy Stašová ochotná vylíčit vše do detailu.

I když všechna její tři manželství ztroskotala, ona o nich překvapivě nemluví s nenávistí, ba naopak. Z každého se prý snaží odnést to nejlepší. Nicméně není pochyb o tom, že z předchozích vztahů se poučila a stále věří v to, že na ni čeká její osudová láska.

Nechala si rozkazovat

V prvním manželství byla zřejmě trochu rozpačitá a nevěděla, co je správně a co už je za hranicí. Poprvé se vdala za pohádkového prince Pavla Trávníčka (67), ale jejich manželský svazek vydržel pouhých pět let.

K tomuto vztahu se Stašová vyjadřuje dost odtažitě a stručně, což už samo o sobě o něčem vypovídá. „Já si vzala prince, jenže s princi se hrozně blbě žije,“ svěřila se už před delší dobou Stašová. Trávníček se prý ale jako princ zrovna nechoval, často byla obětí jeho špatných nálad právě Simona.

Provalilo se také to, že Trávníček o dost věcech v jejím životě rozhodoval. Zkrátka byl ten dominantnější a Stašová ho nechala, jako herec byl přece jen zkušenější a její kariéra byla téměř na začátku. Byla to tím pádem ona, kdo byla pod pantoflem, a dnes už by na takové chování prý nepřistoupila.

Táhlo se to s ní

„Chlap bude muset mít charisma, ze kterýho si sednu na zadek,“ řekla úsměvně Stašová. Vypadá to, že už se sebou nenechá manipulovat a život si řídí sama. Bohužel se s ní její trauma z prvního, nevydařeného manželství táhlo dál. Manželství nevyšlo ani s italským profesorem Eusebiem Ciccotim (61), se kterým má herečka syna Marka (31).

Ten vystudoval filmovou školu a je z něj režisér. A do třetice všeho dobrého si před oltář stoupla s hercem Pavlem Skřípalem (62), se kterým má dalšího syna, a to Vojtu Staše (25). Za své syny je samozřejmě velmi šťastná a je ráda, že i přes veškeré neshody s partnery si děti pořídila.

Má černé svědomí

Nicméně jak už to ve vztazích bývá, chyba je většinou na obou stranách, a ne jen na jedné. I samotná Simona přiznala, že ji dodnes trápí černé svědomí a že dokázala být taky pěkná mrcha.

Byla a stále je energická a plná života stejně jako její maminka Jiřina Bohdalová (87), po které zdědila zřejmě úplně všechno. Stašová si uměla pořádně užívat a ani nevěra jí nebyla cizí. „Ale jó, nějaký to černý svědomíčko tam je, to jó,“ přiznala sama Stašová. Zřejmě ne vždy byla obětí ona, jak si všichni lidé myslí. Když se jí zachtělo, nedělalo jí problém podvést, což je pro téměř každého muže konečná. Ona sama však tvrdí, že nevěra v jejich vztazích byla, ale že nebyla důvodem k rozvodu.Působí to tak, jako by se tím utěšovala, možná se chce utvrdit v tom, že rozpadlé vztahy nejsou její vinou.

Tají milence?

Ona sama tvrdí, že žena za život potká tři velké lásky a tím pádem Stašová své možnosti už vyčerpala.„Dvě osudové lásky jsou otcové mých dětí,“ pronesla herečka. Vypadá to, že na svého prvního muže zanevřela nebo ho doopravdy nemilovala. Proto stále čeká a věří v to, že její třetí láska na ni stále ještě někde čeká.

Ona sama tvrdí, že je sama. Prý se naplno věnuje práci a volný čas tráví telefonováním se svou maminkou Jiřinou Bohdalovou nebo se věnuje své nové fence Lole, kterou si přinesla z útulku. Lásce je prý otevřená, nebrání se jí, ale raději prý čeká, až někdo objeví ji, než aby hledala ona.

Odstěhovala se na samotu

Na druhou stranu to však působí, jako kdyby Stašová rezignovala.Přednedávnem se totiž odstěhovala z hlavního města do menšího domku. Odřízla se tak od všech lidí, se kterými byla v kontaktu, a také víceméně od své rodiny. Zřejmě ji ruch velkoměsta přestal bavit a toužila po svém klidu.Nebo je za jejím náhlým stěhováním něco jiného? Možná v domku bydlí s někým, koho tají. Přece jen, kdyby se v Praze ukázala po boku nějakého mužského, strhla by se na její adresu vlna otázek a komentářů a na to už možná Stašová nemá chuť ani náladu.

Její blízcí přátelé nám sdělili jen to, že poslední dobou je na Stašové vidět, že je skutečně šťastná. Zda je to odstěhováním na vesnici nebo novým milencem, to zatím nevíme. Možná jde také o kombinaci těchto dvou možností a Stašová si užívá romantiky s novým milencem v odlehlém domečku na samotě.

reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama