Simona Stašová: Svou smrt má naplánovanou

Známky stárnutí na sobě pociťuje s velkou těžkostí!

Na první pohled to možná vypadá, že herečka Simona Stašová (63) je vyrovnanou ženou, ze které stále čiší spousta energie. I ona ale ví, že běh času nezastaví a podle toho se také zařídila. Rozhodla se dát vale filmu a chce se naplno soustředit na svou divadelní kariéru.

Ta ji prý naplňuje daleko více a navíc tam vidí větší prostor pro to, aby se zlepšovala. „Film je konzervovaný a už se nedá opravit,“ vysvětlila Simona své rozhodnutí. U divadla naopak ví, že když někde udělá chybu, může se poučit a příště se jí vyvarovat. Tato možnost u filmu jednoduše není.

Nemá růžové brýle

Pravým důvodem tohoto rozhodnutí ale ve skutečnosti není nic jiného, než že Stašové pomalu ubývají síly. Dokonce je tak sebekritická, že ujišťuje své fanoušky, že moc dobře ucítí, kdy přijde čas odejít i z divadelních prken.

„Až se to bude blížit, tak já to poznám a poslední představení už hrát nebudu,“ svěřila se překvapivě oblíbená herečka.

Klepne ji pepka?

Pokud by se ale přecenila a nevěděla, kdy včas do hereckého důchodu odejít, počítá i s poněkud pochmurnější variantou.

„Buď mě tam klepne pepka rovnou, což bych si hrozně přála, sice ne hned teď, ale později,“ přiznala, že právě o takové smrti sní. Vypadá to, že dcera slavné herečky Jiřiny Bohdalové (86) je naprosto smířená se svým osudem a smrti se vůbec nebojí.

Není ale na takové myšlenky v jejím věku přece jen ještě brzy?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden