Simona Stašová: Vrátila se ke staré lásce?

Samota už ji nejspíš nebavila, a nejspíš proto se rozhodla, že dá jednomu ze svých bývalých další šanci. Herečka Simona Stašová (64) se údajně dala znovu dohromady se svým bývalým italským manželem, který se jmenuje Eusebio Ciccotti (61). Stašová s ním má syna Marka (34) a tvrdí, že právě ten je bude spojovat po celý život, ať chtějí, nebo nechtějí. Ale vypadá to, že syn není to jediné, co tyhle dva nutí udržovat kontakt.

Prý je to oficiální

Stašová byla se svým italským ex- manželem viděna v Praze, když mířili na oslavu narozenin její maminky Jiřiny Bohdalové (88).Nikdy předtím se fotografům nepodařilo Simonu s Eusebiem přistihnout, ale tentokrát měli štěstí. Údajně vedla Simona svého italského exmanžela na oslavu jako svůj oficiální doprovod. Rodina je pro Stašovou velmi důležitá a vypadá to, že před ní zkrátka neumí a ani nechce nic tajit. Oznámila Stašová všem na oslavě, že se dala s Italem znovu dohromady? Podle našich tajných zdrojů ano, ale oficiální oznámení veřejnosti prý Stašová zatím nechystá.

Vždycky pro něj měla slabost

Nikdo vlastně nikdy pořádně nevěděl, proč se tihle dva rozvedli.I poté, co se jejich cesty pomyslně rozdělily, spolu pořád udržovali kontakt. Stašová dokonce za exmanželem jezdila až do Itálie, aby ho viděla. Je tedy jasné, že jí nebyl lhostejný. Zdá se, že Stašová si dlouhou dobu snažila namluvit, že jejich vztah zkrátka skončil, ale pravda je, že pro Eusebia měla vždy slabost.Proč by za ním jinak jezdila a byla by s ním v tak úzkém kontaktu? Otázka je, zda bude Stašová konečně šťastná. Prý se změnila.

reklama
reklama