Šinkorové ruply nervy: Drsně se pustila do kolegy!

Muzikálová zpěvačka a bývalá hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Daniela Šinkorová (44) působí jako křehká žena. Když ale drobnou brunetku někdo rozčílí, mění se tahle citlivá duše na hotovou saň, která se nebojí říct pěkně od plic, co si myslí.

Ostatně o tom se nyní mohli přesvědčit její fanoušci na sociální síti, kde si Šinkorová vylila zlost. A co ji tak strašně rozčílilo? Byl to její divadelní kolega a představila Bohdana Švarce z Ordinace, Martin Zounar (49). Bez pořádné omluvy totiž nechal nejen Šinkorovou, ale i její kolegy na holičkách! A to je podle herečky něco, co se prý rozhodně nedělá.

Nechápe, jak to mohl udělat

Šinkorová neudržela své emoce na uzdě a pustila se do Zounara veřejně. „Naše úžasná komedie Dva nahatý chlapi, kterou jsme poctivě zkoušeli a těšili se na premiéru, bohužel světlo světa v termínu neuvidí,“ začínala zvolna herečka.

Zhruba dva týdny před premiérou totiž Martin Zounar položil svou roli v komedii, na kterou všichni poctivě zkoušeli. Šinkorová absolutně nedokáže pochopit, jak mohl něco takového udělat a nechat všechny své kolegy ve holičkách.

„Dost mě to mrzí,“ nechala se později ještě slyšet Šinkorová s tím, že je všechny zkoušení stálo spoustu času a usilí a pak prostě někdo přijde a bez pořádné omluvy prostě s rolí sekne. Nebyla to pochopitelně jen Daniela, kdo byl vzteky bez sebe.

Ozývali se také fanoušci, kteří už měli koupené lístky, bez sebe byl údajně také režisér a další kolegové. Zounar si z toho ale jak se zdá moc dělá. Dokonce to vypadá, že se svými kolegy hrál nekalou hru!

Měl by se zamyslet

Martin Zounar původně odůvodnil svůj náhlý a pro mnohé naprosto šokující konec v projektu tím, že je pracovně příliš vytížený a na roli v komedii Dva nahatý chlapi mu už zkrátka nezbývá čas.

Jenže krátce po tomto prohlášení přijal bez velkého rozmýšlení roli v muzikálu Krysař a v divadelním představení Zamilovaný sukničkář. Že by zas tak vytížený nebyl a na své kolegy, kteří na něj spoléhali, zahrál jen sprosté divadlo? „Takový je divadelní život.

Zkrátka nevyzpytatelný. Jeden za všechny, všichni za jednoho. Tentokrát platí to druhé beze zbytku,“ posteskla si herečka. Pro příště by si měl možná Zounar své chování rozmyslet, mohlo by se totiž stát, že až bude o nějakou práci jednou stát, zachová se k němu podobně jako on ke svým kolegům a Daniele Šinkorové.

reklama
reklama

Komentáře