Skáče, jak manžel píská

Je pod absolutní kontrolou svého manžela a zdá se, že jí to prozatím vůbec nevadí.

Na veřejnosti se herečka Eva Decastelo (42) nikdy netajila velkým obdivem ke svému manželovi, scenáristovi Renému Decatelovi (47). Jenže podle některých to už hraničí s tím, že ji ovládá!

Smysl pro humor patří do základní výbavy herečky Evy Decastelo (42), kterou diváci vídají na obrazovkách v seriálu Slunečná. Ten má na svědomí jako scenárista její manžel René Decastelo (47).

A přestože si z toho Eva dělá legraci, už tady jsou vidět stopy toho, jak má svoji ženu pod kontrolou. „Ostatní si tam užívají, ale já se musím spokojit s tím svým Pepíkem.

Manžel mi to snad udělal naschvál, že mi nechce napsat pořádnou postelovou scénu,“ postěžovala si se smíchem Eva před časem, ale možná na tom něco pravdy bude.

Ostatně sama Eva přiznává, že manžel je ten, kdo u nich doma určuje fungování.

Má ji omotanou kolem prstu

„Můj manžel má naštěstí vystudovanou psychologii, takže přesně ví, jak se mnou zacházet, aby to bylo v klidu,“ popisuje Decastelo, jak to u nich doma chodí. Dokonce se nebrání ani tomu

Zbývá vám 54% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden