Moje šťastná hvězda

Skončí nakonec s Töpferem před oltářem?

Moje šťastná hvězda

Kdo by to byl čekal, že jejich láskyplný vztah nabere takové obrátky. Opravdu dojde na svatbu a co díky ní může Sedláčková všechno získat? Budete překvapeni!

Kdo by to byl řekl, že několil let po rozchodu bude herečka Jitka Sedláčková (61) mluvit o svatbě. Zdá se ale, že našla v Pavlovi Töpferovi (73) toho pravého. Svatba se jí může navíc i vyplatit!

Hvězda aktuálně vysílaného seriálu ZOO Jitka Sedláčková (61) momentálně prožívá skutečně velmi spokojené období. Nejenže se jí daří po pracovní stránce, ale především je vše zalité sluncem i v jejím osobním životě.

Se starším partnerem, dobře zajištěným restauratérem Pavlem Töpferem (73), si užívá každý den a společně dokonce pomalu přemýšlejí, že vztah posunou.

Za jakých podmínek si ale jeden druhého vezme a kdy takový den může nastat? Pravda je, že Jitka Sedláčková to ve svém životě nikdy neměla jednoduché a do svazku manželského nikdy

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden