Moje šťastná hvězda

Skončí nakonec úplně sám?

Jako kůl v plotě zůstal JIŘÍ DVOŘÁK (55) po rozchodu s mladou právničkou JITKOU RANDÁROVOU (33). A teď postupně přichází i o tu nejdůležitější ženu v životě!


Milostný život charismatického Jiřího Dvořáka (55), který si v seriálu Chlap s chutí střihl roli pořádného záporáka, je doslova jako na houpačce. Sedm let žil v manželství s herečkou Bárou Munzarovou (50), s níž má krásnou dceru Annu (20), žádné až navěky se ale bohužel nekonalo.


Podobný osud jej nedávno potkal také s o jednadvacet let mladší právničkou Jitkou Randárovou (33). Teď zůstal herec ve svých letech opuštěný a na další vztah zřejmě nemá ani pomyšlení. A co víc, vypadá to, že brzy přijde i o svou milovanou dceru, která mu doposud byla největší oporou, když mu nebylo zrovna do zpěvu. 


Důvod nikdy neprozradil


Podobně jako tomu bylo v roce 2009, kdy se Jiří Dvořák rozváděl se svou manželkou Bárou Munzarovou, tak ani nyní neprozradil, co stálo za rozpadem jeho vztahu. Proslýchá se však, že hlavním problémem mezi partnery byla skutečnost, že Dvořák odmítal mít s mladší Randárovou děti.


„Samozřejmě jsem o tom přemýšlel, ale i kdyby se to povedlo hned teď, tak by mě v pětašedesáti čekalo řešit problémy teenagerů,“ uvedl herec s tím, že si není jistý, jestli by na to vůbec ještě měl kapacitu. Jistě, malé děti má spousta i daleko starších mužů, ale jak prý říká jeden jeho kolega: „Proč bych si měl vytvářet vlastní vnuky?“ 


Dcera si našla kluka


S Munzarovou mají dceru Aničku, která má se svým tátou velmi blízký vztah. Vždycky mu dělala doprovod na akcích a bylo zjevné, že spolu tráví čas velmi rádi. Jenže ta už je ve věku, kdy ji pochopitelně zajímají také muži, nejenom tatínek. „Když přijde řeč na kluky, tak mi všechno říká,“ pyšní se slavný táta.


Avšak právě kvůli jednomu takovému teď o ni přišel. Není to tak dávno, co vyrazila do společnosti, výjimečně ne s tatínkem, ale právě se svým novým objevem. Sám sice ví, že byl takový moment nevyhnutelný, vždycky v ní ale uvidí svou malou holčičku, která ho stále tak potřebovala. Teď by ale spíš potřeboval on ji...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden