Moje šťastná hvězda

Skončí Patrasová v Bohnicích, nebo dojde k velké tragédii?

Moje šťastná hvězda

S Dádou Patrasovou to bohužel vypadá velmi špatně, podle jejího manžela Felixe Slováčka už asi pomůže pouze zázrak. Alkohol ji prý zcela ovládl.

Bývalá hvězda dětských duší Dáda Patrasová (68) prý prohrává svůj boj s démonem alkoholem. Pomoci prý může už jen zázrak. Hodně lidí se bojí, že se dříve či později stane tragédie a někomu ublíží.

Známá herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (68) se přestala objevovat ve společnosti. Povídá se, že většina času tráví ve vile na pražských Vinohradech. Není tam ale často tak úplně sama, společnost jí údajně má dělat často láhev s alkoholem.

Situace měla údajně dospět do bodu, kdy s její manžel Felix Slováček (80) přestává vědět rady. Vše vygradovalo na konci minulého roku, kdy Patrasová doma upadla a musela pro ni přijet záchranka.

Sice tvrdila, že spadla během vytírání, ale neexistuje snad nikdo, kdo by tomu uvěřil. Naopak je pravděpodobné,

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden