Skončí sympatická herečka znovu se zlomeným srdcem?

Jak moc poznamenaly její špatné zkušenosti z prvního manželství to druhé? Trápí herečku strach, že se znovu spálí, anebo manželovi věří?

V prvním manželství VERONIKA FREIMANOVÁ (66) s JAROSLAVEM BRABCEM (67) prožila spoustu bolesti. Jak to má teď s VLADIMÍREM BOUČKEM (66)? Je vše v pořádku, nebo tají další zklamání?

Když se Veronika Freimanová (66), hvězda nového primáckého seriálu ZOO, po rozvodu s Jaroslavem Brabcem (67) seznámila se svým nynějším manželem, Vladimírem Boučkem (66), tvrdila, že konečně žije svůj sen. Jenže léta plynou, původní zamilovanost se nepochybně už vytratila a je klidně možné, že dnes už je všechno jinak.

Trápení jí věštil z ruky

Nikdo by se asi nedivil, kdyby po zklamání s prvním mužem, nedokázala herečka už žádnému jinému plně důvěřovat. Podařilo se jí hodit obavy za hlavu, nebo se užírá strachem, zda ji její druhý muž také

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden