Můj kousek štěstí
Skončí v ordinaci?
Skončí v ordinaci?

Už v době, kdy v seriálu Ordinace v růžové zahradě přišla o roli vrchní sestry, to s herečkou Bárou Štěpánovou (60) vypadalo nahnutě. Jenže ani po čase její postava upovídané Babety nedostává více prostoru. Dokonce se údajně šušká, že by z obrazovky mohla zmizet úplně.

Role rázné sestry Babety sedla Báře Štěpánové jako ulitá. Téměř okamžitě si získala obrovskou popularitu u diváků. Díky tomu jí scénáristé dávali stále víc prostoru, což se logicky promítlo do vyšších honorářů. Štěpánová mohla být spokojená, protože pravidelný příjem potřebovala jako sůl. Kromě dluhu, který si přinesla z manželství s Lubošem Rychvalským (55) a kvůli kterému přišla o pražský byt za miliony, údajně řeší finanční potíže také se současným mužem Miroslavem Barabášem (56). S ním si pořídila nádherný dům v Zákolanech, jenže na Barabáše prý bylo kdysi uvaleno několik exekucí.

Musí se otáčet

Podtrženo, sečteno, Štěpánová se musí pořádně otáčet, aby vydělala dostatek financí. „Musím říct, že tuhle postavu si obrovsky užívám. Kdoví kam by se bez ní ubíral můj život,“ potvrdila nepřímo sama herečka, jak moc je pro ni tahle práce důležitá. Jenže když před dvěma lety Štěpánová v seriálu přišla o místo vrchní sestry, které získala kariéristická vdova Květa Hrzánová v podání herečky Kláry Ottové (43), byl to pro herečku zřejmě velký šok. Najednou se musela vyrovnat s tím, že v seriálu hraje „běžnou“ sestru a nemá už tak velký prostor jako dřív.

Méně slávy a peněz

Pro Ottovou, která si polepšila, to přitom bylo přesně naopak. „Samozřejmě to přináší mnohem víc natáčecích dní a větší příjem. Nehledě na popularitu. Takže méně slávy a peněz pro Báru a víc pro Kláru,“ nechal se slyšet zdroj z okolí seriálu. „Když bych v seriálu ještě chvíli zůstala, tak bych byla moc ráda,“ řekla sama Štěpánová. Je přirozené, že o dobře placenou práci určitě hodně stojí. Herci z Ordinace si totiž mohou průměrně přijít přibližně na deset tisíc korun denně. Není proto divu, že si Štěpánová nemůže svoji úlohu vynachválit. „Role mi dává obrovské možnosti, protože tahle postava stále skrývá spoustu tajemství. Můžeme jenom hádat, proč se vdala až tak pozdě a nikdy neměla děti. „V seriálu se objevuje hodně skvělých herců a jestli se u obrazovek baví i diváci, tak jsem spokojená,“ dodává herečka.

  Na seriálu je závislá

Moc dobře ví, že svoji práci musí umět před diváky přece jenom trochu prodat. A pokud je to ona, kdo přináší do rodinné kasy slušné peníze, ztráta práce by se mohla odrazit i na jejím manželství. Snad k tomu ale nedojde.

Související články
Moje šťastná hvězda / 23.7.2024
Není to tak dávno, co se v kuloárech nesly zvěsti o tom, že je manželství Jitky Čvančarové (46) ze seriálu Doktor Martin a jejího muže, tanečníka Petra Čadka (45), v troskách. O svém muži herečka prakticky nemluvila, také zčistajasna změnila účes a ten, kdo ji náhodou někde potkal, tvrdil, že je velice smutná. Teď to ale vypadá, že […]
Můj kousek štěstí / 23.7.2024
Loni skončila v seriálu ZOO, prý se chtěla věnovat rodině. Jenže po prázdninách prý Veronika Freimanová (68) do děje opět zasáhne. Spousta lidí nechápavě kroutí hlavou a tvrdí, že ji to tedy doma přestalo bavit hodně rychle. Dokonce se ozývají hlasy, že manžel Vladimír Bouček (68) musel snad něco provést, jinak by se přece nevracela […]
Začátek taneční soutěže StarDance se nezadržitelně blíží, a herečka Marta Dancingerová (32) ze seriálu Zlatá labuť už se nemůže dočkat! Byla totiž u vytržení, když jí oznámili, že vedle sebe bude mít tanečníka Martina Prágra (29). Ten odjel načerpat síly na tréninky na Bali, kde stráví několik dalších týdnů. Takřka každý den si ale údajně s Martou píší […]
Na jaře přiznala herečka Kristýna Leichtová (38) partnerskou krizi, která ji velmi trápila. S Vojtěchem Štěpánkem (40), hercem a režisérem, vychovávají dvě dcery a bok po boku žijí mnoho let, přesto ke svatbě nedošlo. I to měl být jeden z důvodů, proč už chtěla herečka ze seriálů Zalez do spacáku nebo 1. MISE jejich vztah vzdát. Šanci si navzájem dali […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz