Můj čas na kafíčko

Skončí ve vězení, nebo v léčebně?

Můj čas na kafíčko

Dříve úspěšná herečka a zpěvačka čelí obrovské mu skandálu. A skončit může opravdu špatně.

Alkoholové přešlapy Dagmar Patrasové (67) si možná brzy vyberou krutou daň. Zpěvačce hrozí přísný trest, v krajním případě dokonce vězení. Dokáže se nakonec nějakým způsobem zachránit?

V čím dál složitější situaci se nachází herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová (67). Nejenom že si postěžovala, že ji obtěžuje stalker, ale navíc jí ještě hrozí nepříjemný trest za nehodu, kterou způsobila vloni v květnu. Kdo nebo co by mohlo Patrasové pomoci k tomu, aby se odrazila ode dna a znovu žila poklidný a spokojený život?

Vše se jí vrací jako bumerang

Dopravní nehoda, kterou Patrasová způsobila v květnu loňského roku, bude mít pro královnu dětských srdcí velmi nepříjemnou dohru. Byl jí vydán trestní příkaz, což je zkrácené řízení, kdy soud vychází jen z toho, co je ve spisu. Ve hře je

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden