Skončí znovu se zlomeným srdcem?

Herečka, známá ze seriálu Hvězdy nad hlavou, Kateřina Marie Fialová (25) končně „kápla božskou“ a přiznala, kdo je její utajovaný přítel.

Už několik měsíců randí s divadelním hercem Kryštofem Krhovjákem (25). A ačkoli jsou spolu relativně krátce, Kateřina Marie se pochlubila, že se chystají na společné bydlení. „Za necelý měsíc se stěhujeme,“ uvedla herečka s tím, že ale zatím stále nemají místo kam.

Bude fešák Kryštof Krhovják (25) nakonec tím pravým?

Snad ale ideální místo najdou a nebudou se muset spokojit s něčím provizorním.Kateřina Marie Fialová si určitě zaslouží láskyplný vztah. Vždyť její život byl doposud jedním velkým dramatem se špatnými konci.

Už v jejích pouhých šestnácti letech jí zemřel otec na rakovinu a zanedlouho poté maminka spáchala sebevraždu. Fialová se z krize ale naštěstí dokázala aspoň zdánlivě dostat a snaží se budovat svoji uměleckou kariéru.

Kromě seriálových rolí hraje také v několika muzikálech a svými půvaby je přirovnávána ke zpěvačce Lucii Bílé (56). Tak držme budoucí hvězdě palce.

Předchozí článek
Další článek
Související články
A je to tady! Po dlouhých 14 letech se herečka Tereza Brodská (56) vrací do nekonečné Ulice. Jak jsme vás již informovali, na Primě se sympatická černovláska nedohodla na podmínkách nového projektu, a tak dala televizi vale a naskočila ke konkurenci, kde ji přivítali s otevřenou náručí. Jenže ne zrovna všechno je asi zalité sluncem. […]
Můj čas na kafíčko / 22.7.2024
Na filmovém festivalu v Karlových Varech si připravil moderátor Leoš Mareš (48) velké překvapení. Obarvil se na blond! Tím překvapil nejen své fanoušky, ale především manželku Moniku (43), která s hořkostí shledala, že momentálně vypadá Mareš jako jeho bývalá žena, která je také odbarvená. A bylo vidět, že jí to rozhodně není po chuti! Že by v tom trojúhelníku panovala […]
Tají Bohdalová vážnou nemoc?
premium
Moje šťastná hvězda / 22.7.2024
Její kariéra byla bohatá, a ačkoli si to nikdo nedokázal představit, nejspíš je u konce. Herečka Jiřina Bohdalová (93) má prý vážné zdravotní problémy a jiná možnost nejspíš neexistuje! Stále hýří pozitivní energií, často se objevuje ve společnosti, jenže to nejspíš brzy skončí. Herečka Jiřina Bohdalová (93) podle našeho tajného zdroje tají vážnou nemoc. Sice […]
Princezna z Walesu Kate Middleton  (42) podle spekulací čas od času podstupuje tajnou léčbu ve Spojených státech, konkrétně má létat do Houstonu. Alespoň takové informace kolují na sociálních sítích. Jeden z uživatelů napsal, že má být princezna ubytována v hotelu St. Regis, další uživatelé pak tvrdí, že se prochází po stezce poblíž nemocnice MD Anderson. Ta je známá […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz