Můj čas na kafíčko

Skončí zoufalá Dáda v kriminále?

Během jedné vteřiny se stal její život peklem! Dagmar Patrasová (62) si nyní musí počkat na verdikt soudu, který rozhodne o jejím trestu! Ve hře je podmínka, nebo i vězení až v rozsahu tří let! Jak se s tím popasuje zničená Dáda?

Ke konci minulého roku se královna dětských srdcí Dagmar Patrasová (62) dostala do pěkného maléru! Zjistilo se, že pila, a pak bez výčitek usedla za volant. Výsledkem byla bouračka! A podle všeho ji čeká drsný trest! Jeden z právníků k celému případu promluvil a z jeho slov určitě přejde úsměv na tváři! „Když má účastník nehody v krvi nad jedno promile, považuje se to už za trestný čin,“ řekl. Hrozí jí tak prý až tři roky natvrdo, protože jí v krvi naměřili dokonce dvě a půl promile alkoholu! „Pila jsem hodně. Usnula jsem až nad ránem. Probudil mě syn Felix, aby mi připomněl představení. V panice, abych nezmeškala, jsem popadla věci a sedla do auta...“ snažila se ospravedlnit. V zásadě  se dá očekávat, že soud bude shovívavější a přihlédne na fakt, že při nehodě nebyl nikdo zraněný a jednalo se pouze o zničená auta. Ale i tak se Dáda pořádně bojí rozhodnutí! Jak to nakonec s ní dopadne? Dokáže se problému postavit čelem, nebo se bude chtít jakkoli trestu vyhnout? Zároveň se s řízením musela na nějaký čas rozloučit! „Dobu odebrání řidičského oprávnění stanoví soud. Je to případ od případu,“ sdělil médiím její právník. Tudíž momentálně musí chodit hezky po svých nebo cestovat hromadnou veřejnou dopravou. Ovšem jednu výhodu to pro její fanoušky má: stoupla jim šance se s ní nechat někde venku na ulici vyfotit!  A to se cení!

Vězení, nebo medaile za dopadení?

Přiznala se, že pila

Tvrdě narazila! Dáda myslela, že se jí její dcera Anička Slováčková (23) zastane, když tvrdila, že ten den nepila, jen večer popíjela s dcerou. Jenže to se nakonec prokázalo jako lež. A tak Anička tvrdě zakročila proti vlastní mámě. „Vypínám sociální sítě. Nemám na to žaludek. Kéž je vám všem dobře. Dobrou noc,“ reagovala emotivně po lhaní své mámy. Ta po několika dnech urputného zapírání, kdy tvrdila, že opilá by si za volant nikdy nesedla, nakonec kápla božskou! Přiznala se: „Ano, pila jsem. A přiznávám, že jsem pila hodně.“ Kvůli tomu se s ní dnes ovšem nebaví nejen Anička, ale ani její manžel Felix Slováček (75), který promluvil o její nadměrné chuti k alkoholu! „Vždycky, když se naleje, šíří tyhle nesmysly. Už nevím, jak se tomu bránit,“ stěžoval si na její chování poté, co na sociální síti Dáda zveřejnila jejich společnou fotografii, kde se líbají pod jmelím. Podle Felixe byla fotka hodně stará a Dáda se jen snažila vyvolat lítost a plané naděje! „Já o jejím problému mluvím už deset nebo patnáct let. Všichni vidí jen to, že já jsem ten nejhorší, že jsem se na ni vykašlal. Ale žít s člověkem, který pije, je peklo,“ dodal Felix podrážděně. Jenže proč začala Dáda pít? Není to proto, že se už roky cítila zklamaná a zhrzená, když ji Felix věčně podváděl a naposledy si našel o dost mladší milenku Lucii Gelemovou (35)? S tou si konečně rozumí a je s ní šťastný? „Chci říct jenom jedno, Felix ode mě ve skutečnosti nikdy neodešel. Vždycky byl můj muž a taky jím zůstane. Gelemová už je pro něj jen epizodou, stejně jako všechny jeho minulé zálety,“ říká umanutě Dáda, která si rozvod prostě neumí představit. Právě kvůli autohavárii nemohla dojet na odpolední dní vystoupení muzikálu Sněhová královna, kde hrála hlavní roli.

Vystačí si. Dádu už vůbec neřeší.

Přišla o všechno. Dokonce i o kšefty!

To byl samozřejmě velký průšvih, když se nedorazila a ohrozila představení. To se nakonec odehrálo díky rychlému záskoku na poslední chvíli. Dáda možná počítala s malým trestem, ale v divadle jí nekompromisně oznámili, že s ní už nepočítají! „Dohodli jsme se jako producenti, že v představeních, která máme nasmlouvaná do konce února, paní Patrasová už hrát nebude. Termíny pokryjí její alternace,“ řekla produkční muzikálu. Nejen že má Dáda z ostudy kabát, ale připravila se kvůli tomu i o slušný výdělek! Zvládne to a dostane ještě šanci si zahrát? „Už s ní nikdo nepočítá. Producenti se sice nechali slyšet, že by jí možná dali časem šanci, ale pod podmínkou léčení, což se zatím nestalo. Paní Patrasová teď vůbec nekomunikuje, tak si ty dveře nadobro zavřela,“ informoval jeden ze zdrojů divadla Hybernia. Půjde se tedy nakonec léčit?

Zachrání ji její italský hřebec? Neuteče jí?

Jsou stále ještě spolu? Někteří lidé tvrdí, že je mezi nimi už konec. Z chování Dády je těžké usoudit, jak na tom skutečně jsou. Na svých sociálních sítích sice neustále přidává fotografie se svým italským miláčkem Vitem (48). Dokáže jí Vito nakonec pomoci? Zvítězí u ní láska k muži spíš než k alkoholu? Ráda by se totiž odstěhovala k němu do Itálie.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden