Můj čas na kafíčko

Skončila na dně kvůli podrazu od dcery?

Můj čas na kafíčko

Všichni si mysleli, že spolu mají krásný vztah. Stašová byla své mamince Jiřině Bohdalové oporou. Možná se to ale nedávno změnilo...

Nečekané informace se šíří českými médii. Herecká legenda Jiřina Bohdalová (92) se měla ošklivě nepohodnout se svou jedinou dcerou Simonou Stašovou (68). Mluví se dokonce o podvodu! Co je na tom pravdy a může snad hrozit, že se Bohdalová pokusí Stašovou vydědit?

Dlouhé roky by nikoho ani nenapadlo, že by snad herecká legenda Jiřina Bohdalová (92) neměla mít s dcerou Simonou Stašovou (68) ty nejlepší možné vztahy. Kdekoli se spolu objevily, tam vypadaly spokojeně. Stašová o Bohdalové dlouhodobě mluví jako o té nejlepší mamince pod sluncem a ona si zase váží, že tu pro ni stále je, kdykoli potřebuje.

Jenže se mělo stát něco, co jednoduše nejde odpustit. Do redakce se nám dostaly informace od anonymního zdroje  z blízkého okolí Jiřiny Bohdalové, že jí dcera způsobila

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden