Moje sladké tajemství

Skončila na prášcích a ničily ji velké deprese!

Moje sladké tajemství

Půvabná moderátorka přiznala syndrom vyhoření, kdy i skončila v nemocnici!

Moderátorka televizního zpravodajství Kristina Kloubková (45) má za sebou velmi těžké období! Sama přiznala, že bojovala s depresemi, musela navštívit psychologa a skončila na lécích!

Křehká blondýnka, která na televizních obrazovkách působí velmi sebevědomě, přiznala, že ne vždy se tak cítí. Jeden čas dokonce bojovala s vážným syndromem vyhoření, kdy ji zradily tělo i mysl a musela být akutně převezena do nemocnice, kde podstoupila za dohledu lékařů léčbu. Co se tehdy stalo a jak to moderátorka zvládá nyní?

Snažila se to všelijak skrývat

Oblíbená moderátorka se problémy nejprve snažila skrývat, ale ať chtěla nebo ne, viditelné byly. Prozradila to její postava. Kloubková (45) se začala ztrácet před očima, čehož si všimli i televizní diváci. Ona si však nechtěla přiznat, že ji tíží psychické problémy, a před médii tak vymýšlela různé důvody své na kost vyhublé postavy.

„Může za to hodně práce, dítě, a pak člověk zapomene, že se nenajedl. A najednou zjistí, že zapomíná čím dál tím víc,“ snažila se mlžit moderátorka. V době, kdy byla Kristina kost a kůže, jí zároveň

Zbývá vám 78% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden