Moje šťastná hvězda

Skončila s ním Leichtová v posteli?

Dvakrát porodila a rozhodně se nestydí. KRISTÝNA LEICHTOVÁ (37) na své tělo možná láká pohledného kolegu. Nedivili bychom se. Její partner se totiž stále nemá k tomu, aby ji požádal o ruku.


Herečka ze seriálu Agrometal nechala před kamerou roztančit své bujné poprsí na balonu. Na její poskakování byl opravdu pěkný pohled, říkal si nejspíš nejeden muž včetně jejího kolegy Lukáše Příkazkého (38).


Povídá se totiž, že mezi ním a Kristýnou Leichtovou (37) to pořádně jiskřilo. Vypadá to, že si velmi dobře rozumějí i mimo pracovní povinnosti. Přitom herečka má doma režiséra Vojtěcha Štěpánka (39), se kterým vychovává dcery Dorotku (4) a Rozárku (2). Jenomže něco tomu chybí – veselka!


Šušká se, že doma není spokojený a menšímu povyražení by se nebránil.

Cítí se jako vyvrhel

Leichtová se už delší dobu netají tím, že by si moc přála velkolepou svatbu. Její partner je ale očividně proti. Stále ji totiž  údajně nepožádal ani o ruku, což herečku velmi trápí, protože se podle svých slov cítí jako vyvrhel a ráda už by konečně měla stejné příjmení jako její dcery.

Jenže toho se možná nikdy nedočká. Nebylo by se tedy čemu divit, kdyby měla zaječí úmysly. Problém ovšem je, že je Příkazký ženatý. S manželkou Veronikou má už dokonce dvě děti.

Odejde od rodiny?

Nedá se tedy předpokládat, že by jen tak odešel od rodiny. I když se spekuluje o tom, že to momentálně ani on nemá doma zrovna růžové. To jí sice hraje trochu do karet, těžko ale říct, zda by tolik riskoval. Na druhou stranu, kdoví, třeba by menší románek se Štěpánkem pohnul, aby se konečně rozhoupal...

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden