Skončila v posteli s kolegou z televize?

Už jednou se s Kunešem rozešla a vypadá to, že na to dojde i podruhé. Nemá s ním dítě, a navíc se nedočkala ani vytoužené svatby. Jsou vůbec ještě spolu?

Myslela si, že v něm našla toho pravého. Jenže se ukazuje, že to možná není pravda. Kristina Kloubková (46) je už prý ve vztahu s Václavem Kunešem (47) zoufalá. V mediálních kuloárech se dokonce povídá, že ho chce vyměnit za jiného!

Moderátorka Kristina Kloubková (46) sice žije ve vztahu s tanečníkem známým ze show StarDance Václavem Kunešem (47), ale ke spokojenosti má hodně daleko. Moc si už dlouhé roky přeje druhé dítě, a hlavně opravdovou svatbu. Došla jí trpělivost a zkusí si najít jiného muže, který jí pomůže splnit stále odkládané sny?

Chtěla mít víc než jen jedno dítě

Početná spokojená rodina byla vždy velkým snem Kristiny Kloubkové. Takové přání se jí ale zatím splnilo pouze zčásti. Sice dítě má, ale s otcem dcery Jasmíny (11) už dávno nežije. A dítě, které má její partner Kuneš, má zase

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden