Můj čas na kafíčko

Skončila Lucie Vondráčková po rozchodu s kolouškem sama?

Můj čas na kafíčko

Po rozvodu s Tomášem Plekancem se po boku Vondráčkové objevilo několik výrazně mladších mužů. Je Polívka dalším z řady těch, se kterými jí to nevyšlo?

Po rozvodu zatím Lucie Vondráčková (42) svou osudovou lásku nenašla. Rozchodem údajně měl skončit i její vztah se Zdeňkem Polívkou (24). Proč to prý nevyšlo?

Po rozvodu s hokejistou Tomášem Plekancem (40) byla herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková (42) spojována s mnoha muži. Naposledy to byl bojovník MMA Zdeněk Polívka (24).

Podle našich informací jí to ale ani s ním nevyšlo a v nedávné době se rozešli. Co je na tom pravdy a proč možná skončila půvabná zpěvačka znovu sama bez chlapa?

Byl do ní zamilovaný až po uši

Zdeněk Polívka od začátku mluvil o Lucii Vondráčkové, jako by to snad byla jeho osudová žena. A ačkoli mnozí zpočátku jejich vztahu nevěřili, bylo na něm vidět, že

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden