Můj čas na kafíčko

Skončit sama už nikdy nechce...

Můj čas na kafíčko

Už několik měsíců se povídá, že randí s mladším podnikatelem. A dokonce spolu plánují budoucnost!

V minulosti skončila Sabina Laurinová (51) několikrát se zlomeným srdcem. A byla by moc ráda, kdyby konečně našla svého pana Božského. Podařilo se jí to konečně, nebo si ještě bude muset počkat?

V posledních týdnech se v českém showbyznysu špitá, že má Sabina Laurinová (51) nového partnera. Tím má být údajně jistý mladší a velmi dobře zajištěný podnikatel, se kterým navíc herečka ze seriálu ZOO plánuje společnou budoucnost. A prvním společným krokem ve vztahu má být společné bydlení! Dojde na něj ale, anebo se spolu dříve rozejdou?

Našla konečně toho pravého?

Je to už několik měsíců, co z okolí známé herečky unikají informace, že je znovu po letech bezhlavě zamilovaná.  Spekuluje se, že se má jednat o

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden