Můj kousek štěstí

Škrtil spolužačku, a tak se sblížili

Můj kousek štěstí

O čtyři roky později se vzali

Karel Heřmánek mladší (33) zdědil tátovo divadlo, jenže v té nejhorší možné době, v lednu 2021, kdy zuřil naplno koronavirus, kultura trpěla. Bojuje jako lev, ale je vyčerpaný.

Maminka televizní hlasatelka, tatínek herec. Je to požehnání, nebo prokletí? „Na základce to bylo trochu zlý,“ říká Karel Heřmánek mladší (33). „Vyslechl jsem si často věty typu: Nemysli si, že když máš slavnýho tatínka, že se z tebe po...“

Cítil tlak, pokračovalo to dál, ba i na vysoké. Někam přišel a slyšel: Koukejte, Heřmánek, co asi ukáže? Způsob, jak se k tomu postavit, kupodivu našel. Hodil to za hlavu, bylo to to nejrozumnější, co s tím mohl udělat.

„To vám řekne asi většina dětí slavných rodičů,“ směje se. Ale tak jednoduché to nebylo. Aby to vůbec dokázal hodit za hlavu, musel odjet za oceán a oprostit se od otcova jména, které vnímal

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden