Skryté problémy v manželství

Na první pohled vypadají Vendula Pizingerová (48) a Josef Pizinger (33) jako doslova ideální pár. Jenže při bližším ohledání je jejich manželství plné výčitek a samoty.

Přestože je Vendula Pizingerová (48) rázná žena, která už dvacet let řídí vlastní nadaci, od svého mladšího manžela Josefa Pizingera (33) si nechá líbit skoro všechno. A podle všeho ji to často stojí mnoho sil. Fyzických i psychických. Jejich vztah totiž vůbec není procházkou růžovou zahradou!

Vdaná ale přesto sama

Vendula sama přiznává, že se za jejím mužem otáčí mnoho jiných žen. A ona se jim prý vůbec nediví. Jenže žádná z nich si prý neumí představit, jaký je Josef pod svým atraktivním zevnějškem. Pak by totiž možná po něm tolik netoužily.

„Samozřejmě vím, že po něm holky koukají, a to výrazně mladší holky než já.  Tak to prostě je. Jenže za každým vztahem se

Zbývá vám 69% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden