Skrývá seriálová sestřička nového chlapa?

Její věk by jí hádal málokdo. Představitelka vrchní sestry Mery z Modrého kódu jako by popírala přírodní zákon. Stále si totiž udržuje mladistvý vzhled i sexy figuru!

Vždy se usmívá trochu strojeným úsměvem, kterým Sabina Laurinová (47) vždy zakryla všechny své starosti a nezdary. Hlavně s muži jí to nikdy moc nešlo. Všechnu svou energii věnuje svým dvěma krásným dcerám, Valentýně (17) a Maje (10). Jestli nějakého chlapa má, dobře ho skrývá.

Hvězda oblíbeného seriálu Modrý kód, herečka Sabina Laurinová (44) má pověst krásky, co má smůlu na chlapy. Jenže když ona si vybírá pokaždé takové týpky. Její krása přitahovala různé svůdce jako bonbón vosy. Prošla náručí herce Michala Dlouhého (51). Pak ji lapil divoký rocker a frontman skupiny Kabát, Pepa Vojtek (54), se kterým má dceru Valentýnu (17).

Má slabost pro muže, co ji umí rozesmát

Láska to byla veliká, sdíleli stejný humor a měli úžasné společné zážitky. Třeba právě porod jejich dcery. „Pepa byl u porodu. Velmi mi chtěl pomoct, ale byl tak strašně vtipný, že mě to totálně vyčerpalo,“ vybavuje si. Celou dobu prý někde za ní hrálo rádio, kde neustále šla nějaká klasika. „Když Valentýnka přicházela na svět, najednou začali hrát Kabáty. To nevymyslíte,“ směje se.

Drsné rozchody, zrady a ponížení

O to horší byl ale rozchod s Vojtkem, propíraný v médiích. Ale tehdy byla média alespoň na její straně a všichni ji litovali. Pepa jí opustil kvůli tanečnici Libuši Vojtkové (39). Manželství mu ale po čtyřech letech také zkrachovalo. Sabina, kterou jeho zrada dlouho mrzela, mu už ale odpustila a jejich vztahy jsou přátelské. Teď si už aspoň mohou pohlédnout do očí a nehádat se před dcerou. Pád druhého vztahu se známým zubařem Karlem Kameníkem (52) byl něco jiného. Primář krčské stomatologie sice kvůli ní opustil manželku a dvě děti a Sabina s ním už měla před svatbou, to mu ale nebránilo v četných záletech, což nakonec Laurinová neskousla.

Tentokrát si ji ale bulvár patřičně vychutnal a herečka si o sobě mohla počíst v dost nelichotivých souvislostech. Sice by se dalo říci, že je pod stále ještě pečlivým dohledem rodičů, tatínka divadelníka a muzikologa Františka Laurina (85) a maminky podnikatelky Věry Laurinové (70), ale dnes už spíš převažuje starost jejích dvou dcer, aby si domů nepřivedla zase nějakého rockera.

Je pod neustálým dozorem!

Na rodičích je dodnes citově závislá, vždy trpěla, když jí nový vztah „neschválili“, ona si ho přesto prosadila a potom špatně dopadl. Časem byla na Sabině vidět určitá nejistota a odevzdanost z toho, že jejím rodičům nebyl nikdy žádný její muž dost dobrý.

Proč si pořád vybírá nevhodné chlapy?

Dalším ztraceným případem bylo, když si před pěti lety naivně myslela, že do stálého vztahu uloví Miroslava Slodičáka alias Marka Ztraceného (34), krasavce, vymetače večírků a zpěváka romantických písní. Brzy ale zjistila, že si kluk ze Železné Rudy užívá víc mejdany a alkohol než jejich vztah a raději hodila zpátečku. Předloni se říkalo, že je zamilovaná do svého osobního trenéra Lukáše Bodečka (31), ale nakonec se ukázalo, že jde jen o drby a vztah nepřekročil hranice fitcentra. Od té doby se Sabina tváří, že muži neexistují a že její čas je rozdělen mezi její milované dcery a natáčení věčného seriálu Modrý kód. Říká, že natáčení seriálu je velká škola a dřina. Řád je tam daný na vteřiny. Každý den se točí i 16 obrazů a čas je velmi přesně naplánovaný. Není prostor na výdech.

Pod maskou pracovité vrchní sestry Mery

Když tohle člověk zažívá delší dobu, je to náročné. „Pomohlo mi to k řádu skoro až vojenskému, ale na druhou stranu mám pocit, že mi hrozí vyhoření! Každá umělecká duše musí tvořit. Musím dodržovat režim, a přitom si nenechat udusit duši a zachovat si radost hrát.“ Sabina má dobrý pocit, že seriál nejen diváky pobaví, ale má i další rozměr. „Těší mne, že ho sledují i děti. Ty mi píší, že se díky seriálu rozhodly stát záchranáři. Měli jsme i případ, kdy desetiletá holčička zachránila babičku. Podle toho, co viděla v seriálu.“

S dospívajícími dcerami má trápení

Jak zvládá takový zápřah? Živí dvě dospělá děvčata, kterým chce dopřát slušné vzdělání. Valentýna je jí velmi podobná. Je po ní? „Když ji pozoruji, vidím sebe, když jsem začínala. Z holčičky, co nosila žáby po kapsách a všude trhala kytky, je už slečna. Studuje muzikál na Ježkově konzervatoři.“ Mladší Maja má zase všechno naplánované, bude zpěvačkou a učí se hrát na ukulele. Teď má zrovna období slizu. Nevíte, co to je? To se doma vyrábí krásná tvarovací hmota z holicí pěny a pracího prášku, velký hit. „Na našem stole se mezi jídlem, učením a scénáři povaluje sliz. Když to uklidím, druhý den to tam je znova. Zkrátka musím ty manýry mých dětí nějak přežít.“ směje se Sabina.

Jak vypadá rozhádaná rodina?

Sama je sova a je beran. Na natáčení seriálu vstává z donucení, ale je netrpělivá a hned chce být se vším hotová. „Vidím to samé na své mamince, které vyčítám, že nedokáže chvíli posedět. Je taky Beran. Když někam jdeme společně, řítí se deset metrů přede mnou. Děti pro změnu deset metrů za mnou. Vypadáme jako rozhádaná rodina, která spolu nemluví, ale máme jen různá tempa.“ Tolerantní se naučila být až s dětmi. A taky se seriálem na urgentním příjmu. Naučila se nepanikařit, ale když jí ujede tramvaj, tak se nervově sesype, prozrazuje o sobě.

Radši se ani neptejte

Když se jí na chlapa zeptáte přímo, chvilku vás zkoumá, co všechno víte. Pak nasadí profi úsměv a začne mluvit o seriálu a dcerách. Pak rychle povídání ukončí, a odchází. Jasně, že za tím svým tajemným chlapem, co ho nikdo nikdy ještě neviděl.

.

reklama
reklama

Komentáře