Můj čas na kafíčko
Skrývá snad Sabina tajného milence?
Několikrát prohlásila, že u nového partnera nebude tlačit na pilu. To ale neznamená, že ho nehledá. Čeká na ni někde v dálce ještě láska?
Skrývá snad Sabina tajného milence?

Vypadá to, že svatby se oblíbená seriálová sestra Mery alias Sabina Laurinová (48) jen tak nedočká, a ani po ní nejspíš neprahne. Momentálně je totiž vděčná za skvělou roli v seriálu Sestřičky Modrý kód. Bude jí ale takové životní provizorium do budoucna stačit? A má milostné pletky s kolegou?

Světu ukazuje herečka Sabina Laurinová (48) jenom optimistickou tvář, i když jí leckdy nebylo lehko. Všichni ji litovali jako krásnou, ale věčně opouštěnou ženu a ona sama měla daleko k sebevědomé lvici, která dokáže s muži zametat.

Spíš má sklon brát realitu na vědomí a nevnucovat se, pokud její partner odchází. S Modrým kódem došlo v jejím životě k menšímu zvratu, už nebyla odkázána jenom na honoráře z divadel. Hmotně se jí i jejím dcerám Valentýně (18) a Maje (12) začalo dařit lépe, což jí viditelně zvýšilo sebevědomí.

V rozsáhlém ansámblu kolem seriálu prý nedávno také našla muže, s nímž se začala tajně scházet, a život pro ni začal být hned mnohem veselejší.

Vážná známost? Nebo jenom flirt?

Nikde se spolu veřejně zatím neobjevili, ač prý v seriálu společné scény měli. Údajným milencem má být jeden herecký kolega, který v každém novém působišti hledá nějakou erotickou oběť. V seriálu se prý chvíli objevil, zajímal se jako kolega o sestru Mery a potom zase zmizel.

Se Sabinou se zná už déle, třeba z některých pražských divadel. Zda ale o něj Sabina stále ještě stojí, o tom herečka zarytě mlčí. Není navíc vůbec jisté, zda stálého partnera Sabina stále ještě hledá.

Má už dvě dcery s dvěma muži, což je ve srovnání se skotačivým expartnerem, rockerem Pepou Vojtkem (55), jenž má s čtyřmi ženami celkem dokonce pět dětí , ještě málo. Sabina má ale na rozdíl od něho ráda svůj klid bez zásadních změn.

Žije tak trochu pod dozorem

Možná už se v lásce tak spálila, že chlapa domů ani nechce a vyhovují jí spíš jen nezávazné flirty. Například šest let staré randění se zpěvákem Markem Ztraceným (35), s nímž chodila do společnosti a laškovně se drželi za malíčky.

Jenže Marek byl zadaný a dnes je i zasnoubený. Je zjevné, že nikdy ani neuvažovala o tom, že by zpěváka představila dcerám, anebo si ho dokonce nastěhovala do bytu. Zoufat si ale nemusí.

Je stále atraktivní a pozornost mužů budí i v osmačtyřiceti! Natáčení seriálu v ateliérech na Zličíně od rána do večera, pak představení, zpívání v muzikálu, moderování nebo večírek jí dávají příležitostí k seznámení habaděj.

Dnes si už na rozdíl od minulosti počíná chytřeji. Sabina je zároveň jako jedináček tak trochu oběť ctižádostivých rodičů, divadelního a filmového režiséra (a někdejšího ředitele Vinohradského divadla) Františka Laurina (86) a maminky Věry (73), která dodnes provozuje cestovku.

Ti jí dokážou s lecčím pomoci, ale zároveň se herečka třese, aby je neranila dalším vztahovým neúspěchem. Už se kdysi od nich dočkala kritiky, když odvedla od rodiny primáře stomatologie Karla Kameníka, , se kterým si pořídila svoji mladší dceru Maju, aby ji pak zubař playboy po pěti letech v roce 2012 opustil kvůli jiné ženě.

Přísná výchova se asi dědí

Že opět zklamala své staré rodiče, to pro ni bylo možná horší než rozchod samotný. Jejich ostříží zrak ještě doplňuje přísný pohled otců jejích dcer, kteří jsou vždy připraveni se ozvat, pokud by si snad vybrala život s partnerem, který je tzv. „pod úroveň“ – i když zrovna třeba potřetí ženatý Pepa Vojtek je ten poslední, kdo by mohl někomu kázat.

Těmi bezesporu nejdůležitějšími osobami v životě herečky Laurinové jsou její dvě dorůstající blonďaté dcery. Ačkoli ve vztahu ke svým partnerům působila Sabina vždycky tak nějak submisivně, své dvě dcery vychovává spíš přísně. Umožní jim sice řadu aktivit, což považuje za přínosné (starší Valentýna třeba jezdí na koni), ale hranice jsou zároveň striktně nastavené.

Herečka to má převzaté od své maminky, která ji soustavně, hlavně múzicky, vzdělávala: „Na jedináčky se často kladou mnohem větší nároky, očekává se od nich mnohem víc právě proto, že jsou sami a hned na ráně,“ míní Sabina. A i její holky mají tímto směrem, tedy k umění, našlápnuto.

Valentýna studuje na Ježkově konzervatoři muzikálové herectví a zpěv, mladší Maja na základce je také samý kroužek. Ještě donedávna nesměly mít ani mobil, teď už ho ta starší má. Když už holky vyvede na koncert či na premiéru, působí jako tři vzorňačky.

Zůstává oporou seriálu

A současně hlídá Sabina i sebe samu, druhým domovem je jí fitcentrum a kurzy jógy. Ví velmi přesně, jaký je její herecký typ, diváci by ji jako tlouštíka nevzali. Proto si úzkostlivě drží skoro dívčí modelkovské míry a hlídá si (převážně zeleninovou) stravu.

Dnes se víc než dřív ukazuje jako výhoda, že se kolem ní v Modrém kódu všechno točilo jako kolem vrchní sestry, protože v nové, sestřičkovské verzi zůstává spolu s další sestrou Míšou v podání Adély Gondíkové (46) osou seriálu.

Jako její staronový partner se do seriálu vrací Marek Němec (39) a k její radosti zůstává MUDr. Tomášek alias Saša Rašilov (48).

Chlapa už vzdá?

Sabině tak zůstává mnohaletá existenční jistota, teď hlavně aby si nový Kód, který bude zaměřen mnohem víc vztahově a romanticky, oblíbili diváci. Jestliže tedy jde po pracovní stránce vše hladce (pravda, chtělo by to ještě nějaký film), život bez partnera znamená i v éře singles, že vám doma přece jen cosi chybí.

Podle horoskopu by měl letošní rok jí a ostatním Beranům pomoci nastartovat blíže neurčené změny, dokonce nové začátky – bude-li ovšem Beran ochoten pro ně něco udělat. Možná Sabina už přestane být tou vztahovou smolařkou, jak ji charakterizoval bulvár, a náhle se ve společnosti objeví s někým imponujicím. Bude-li sama chtít.

Sabininy dva velmi bolestné rozchody

Rozchod s Vojtkem v roce 2004 byl sice bolestivý, ale tehdy byla média alespoň na její straně a všichni ji litovali – a Pepa se choval při tom všem korektně (i když to bylo těžší o to, že spolu zrovna hráli v muzikálu Čtyři mušketýři), ale pád druhého vztahu se zubařem byl něco jiného.

S primářem stomatologie v pražské Krči sice Sabina už měla před svatbou, to mu ale nebránilo v četných záletech, což nakonec Laurinová neskousla. Tentokrát si ji ale bulvár patřičně vychutnal a herečka si o sobě mohla počíst v dost nelichotivých souvislostech, koneckonců odvedla muže od rodiny. „Je to sice pro muže éterická a přitažlivá bytost.

Když ji ale pořádně poznají, zjistí, že je to prázdná nádoba, se kterou si nemají co říct. Že chce být jen pořád dokonalá, bez jediné chybičky,“ prohlásila o Sabině do bulváru nespravedlivě jistá nepřející kolegyně.

Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz