Skrývá za zářivým úsměvem faleš?

Na televizních obrazovkách působí Lucie Borhyová (41) už spoustu let a mezi moderátorkami patří k těm vůbec nejoblíbenějším. V poslední době jsou k ní ale diváci možná až příliš kritičtí. Někteří z nich jsou totiž názoru, že už se snad ani nedokáže přirozeně usmát, jelikož během Televizních novin často působí její výraz až příliš staticky, jakoby ho už měla naučený a je už takovou její rutinou.

Může to být rozsáhlejší problém Horší je, že něco takového může mít klidně dopad i na její osobní život a to především v případě, že má zájem o seznámení s muži, se kterými si obecně v životě prožila mnoho zklamání.

Ačkoliv má syna s řeckým podnikatelem Nicosem Papadakisem (40) a dceru s moderátorem Michalem Hrdličkou (30), oba její vztahy neskončily příliš šťastně. Sice dokáže být s oběma „za dobře“ a jsou pro společné děti dobrými rodiči, ale to je tak vše.

Navíc platí, že žádný její další vztah nikdy nebyl dlouhodobým, ačkoli je pravdou, že se už delší dobu schází s Michalem Smečkou (31). Nicméně to je spíše pracovní než milostný vztah, i když se občas objeví ruku v ruce.

Zrovna přirozeně a šťastně totiž Lucie nepůsobí, pokud se kdokoliv snaží je spojit. Sice má asi strach, aby případný bulvární dohled neměl negativní dopad na jejich vztah, ovšem může v tom být i něco jiného.

Žije jenom prací Třeba už opravdu Lucie nedokáže být sama sebou a nevěří mužům natolik, že je k nim chladná a raději si je drží od těla, jen aby předešla dalšímu zklamání. Raději se tak stýká spíše se svými pracovními kolegy, což je právě Michal nebo také hudebník Jan Kopečný (29), se kterými spolupracuje.

Ti ji totiž měli možnost díky práci blíže poznat a třeba věří tomu, že se dokáže usmát a projevit náklonnost i upřímně a ne jen uměle, jako tomu má být během moderování. Jsou její dny v televizi sečtené? Těžko ale říct, jak by ji vnímal třeba muž, který ji zná pouze z televize a třeba se na něj na některém večírku či jiné akci usmála.

Dokázal by to brát jako pobídku k odstartování seznámení, a nebo by si myslel, že se opět jednalo o její naučený úsměv, který je sice příjemný na pohled, ale není v něm nejspíše nic osobního? Možná i proto to má Lucie s muži tak složité a mimo pracovní sféru se jim tak trochu vyhýbá.

Třeba tak právě štěstí v lásce dosáhne až v okamžiku, kdy s moderováním skončí, o čemž také nedávno promluvila. „Skončit to může každý den, s náhlým koncem se musí počítat,“ prohlásila Borhyová, a je tak klidně možné, že si i sama uvědomuje, že případná změna povolání by jí mohla prospět i v jiných ohledech.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden