Skutečné štěstí nebo divadlo pro fanoušky?

Několikanásobná zlatá slavice Lucie Bílá (52) sdílí na sociální síti hodně ze svého soukromí. Dělí se s fanoušky o informace týkající se jejích vztahů, rodiny i práce. Na některé z nich to v poslední době ale začíná v působit dojmem, že má potřebu přesvědčit všechny kolem sebe o tom, že je po boku své staronové lásky, Radka Filipi ho (35) neskutečně šťastná.

Objevují se dokonce náznaky, jestli nevzala mladšího milence na milost jen proto, že si ji několik fanoušků podalo na sociální síti a vyčetlo jí její přelétavost. Ostatně, je všeobecně známo, jak moc Bílé na mínění fanoušků záleží.

Zašla by ale tak daleko, že by jim podřizovala i svůj milostný život? Letos začátkem léta se k sobě pár vrátil a způsobil tím v showbyznysu pořádný poprask. „Měním status na šťastná,“ napsala tehdy k fotografiím z Filipiho oslavy, kde dala vášnivým polibkem všem najevo, že jsou zase spolu.

Nedávno zas sdílela fotku a děkovala svému milenci za to, že ji umí rozesmát. Tvrdí, že Filipi umí to, co jiní muži ne a jak nelituje druhé šance, kterou mu dala. Působí to však jako by se slavice snažila, aby fanoušci Filipiho přijali a zbožňovali ho.

Otázkou zůstává, jestli se k milenci vrátila z lásky nebo kvůli samotě, kterou zvládala jen s vypětím sil..

reklama
reklama