Skvělá herečka stále ještě nepomýšlí na důchod

Po rozvodu se rozhodla, že se už nikdy nevdá. Přesto byla se svým partnerem šťastná!

Fenomenální Iva Janžurová (78) se brzy proslavila jako herečka komediálních i tragických rolí nejen v divadle, ale i před kamerou. A to i přesto, že jí doma tvrdili, že pro film není dost hezká.

Jedna z našich nejlepších hereček Iva Janžurová (78) snila o umělecké dráze již od útlého dětství. Právě proto se účastnila všech komických scének a výstupů, které psali její starší bratři. Tehdy se nejspíš začal tříbit její smysl pro humor a situační komiku.

Vždyť i režisér Jiří Krejčík (†95) o mnoho let později řekl, že má v obličeji třicetkrát víc mimických svalů, než ostatní smrtelníci. A všemi těmi svaly dokáže Iva Janžurová skvěle hrát.

Rodiče nechtěli, aby se narodila

Jenomže její rodiče si to nemysleli a od úmyslu studovat herectví ji zrazovali. Dokonce jí jednou řekli, že se

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden