Moje sladké tajemství

Skvěle sehranou dvojku Boušková a Vydra jenom hrají?

Moje sladké tajemství

Jsou stále tak šťastní, nebo to jen předstírají a jedou si každý sám na sebe?

Navenek tvoří stabilní manželský pár víc než čtyřicet let. Už nějakou dobu se však spekuluje o tom, že Václav Vydra (67) a Jana Boušková (68) jsou spolu jen naoko. Mají finanční problémy a mluvilo se i o tom, že je ve hře milenka. Hrají si snad na manžele jen kvůli společné práci?

Václav Vydra (67) a Jana Boušková (68) patří k nejstálejším párům českého showbyznysu, v kuloárech se však vedou řeči o tom, že jejich vztah prochází krizí. Mají údajně finanční, ale také osobní problémy. To první i sami manželé přiznávají.

Hřebčín je víc!

Před lety vybudovali Vydra s Bouškovou z bývalého prasečáku nedaleko Slapské přehrady krásnou koňskou farmu. Obrovský areál s pětadvaceti koňmi však spolyká spoustu peněz, které se dařilo shánět i díky pronajímání pěti pokojů v penzionu na statku. Tenhle příjem ale

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden