Skvěle zahrála každou roli

Nezapomenutelná Nina Popelíková (†61) hrála většinou pořádné semetriky. Mimo kamery to ale byla příjemná a praktická dáma, které nebylo zatěžko vzít do ruky šroubovák nebo kladivo.

Herečka Nina Popelíková (†61) vlastně doplatila na svůj velký talent. Televizní diváci si totiž mysleli, že je v soukromí stejně nepříjemná jako její nejslavnější seriálová postava – vrchní sestra Jáchymová ze seriálu Nemocnice na kraji města. To byl ale jeden velký omyl.

Nina byla milá a srdečná dáma, kterou její přátelé milovali. Jen snad trochu ráznější, to ale bylo to jediné, co měla s vrchní Jáchymovou společného. Jenže Nině vlastně ani nic jiného nezbývalo. Za muže totiž měla svého kolegu, velmi nepraktického herce Otu Sklenčku (†73). A tak zatímco on vařil, Nina doma s přehledem zvládala všechny kutilské práce.

Není divu, že když jela na zájezd do Německa, koupila si tam kufřík s nářadím místo hadříků a voňavek, po kterých šílely její kolegyně. A jak se vlastně přihodilo, že se z malé holčičky, která se narodila 14. října 1920 v Praze, stala silná žena, jíž nebylo

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře