Moje šťastná hvězda

Sláva ji nikdy nezajímala

Moje šťastná hvězda

Do povědomí diváků se ZUZANA SLAVÍKOVÁ (58) dostala díky oblíbené vědomostní soutěži. Je ale také oblíbenou herečkou, ale mediální slávě se snaží vyhýbat. Své soukromí si přísně a vyhýbá se i oficiálním akcím.

Proslavila se jako moderátorka show Nejslabší, máte padáka. Zuzana Slavíková (58) se tak českému národu ukázala jako velmi drsná žena, která si nebere žádné servítky. V reálném životě je ale úplně jiná a neexistuje snad nikdo, kdo by si tuto všestranně nadanou herečku neoblíbil.

Divadlo měla vždycky raději než televizi

Zuzana Slavíková se narodila 13. května 1965 v Českých Budějovicích do slavné herecké rodiny. Jejími rodiči jsou Ludmila Slancová (82) Oldřich Slavík (†63), kteří, když se jim dcera narodila, oba hráli v Jihočském divadle. Slavíková absolvovala

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden