Slavná „Pilarka“ unikla dvakrát vlastní smrti

Jedna z našich největších pěveckých legend musela v životě čelit mnoha tragédiím, na některé ale nikdy nezapomněla.

Snad vyšší moc vytrhla EVU PILAROVOU (†80) dvakrát ze spárů smrti. Poprvé, když nenasedla do letadla, které tragicky havarovalo. Podruhé pak, když onemocněla zákeřnou rakovinou a její šance byly doslova mizivé.

Letecké neštěstí, jež se svým počtem mrtvých zapsalo do naší historie jako jedno z největších, změnilo život mnoha lidem, zejména pak Evě Pilarové (†80), která se 19. února roku 1973 bez nadsázky podruhé narodila.

Stačilo totiž opravdu málo a její život by vyhasl spolu s dalšími šestašedesáti lidmi na palubě sovětského letadla TU-154, které letělo z Moskvy do Prahy. Zpěvačka s nezaměnitelným hlasem přežila jen díky tomu, že se jí ještě nechtělo vracet do mrazivé Prahy a rozhodla se, že si

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden