Slavná Žena za pultem byla pořádná hříšnice

Měla za sebou rozvod a pletky s několika kolegy, které neskončily zrovna dobře. Osudovou lásku našla až ve druhém muži.

Třebaže ji mnozí vnímali jenom jako zapálenou komunistku, JIŘINA ŠVORCOVÁ (†83) byla především vynikající herečka a půvabná žena. Její milostný život ale nebyl vždy zrovna ukázkový.

Režisér Jan Kačer (86) prohlásil kdysi o Jiřině Švorcové (†83), že vedla vlastně rozdvojený život. I když se jejich pohled na svět diametrálně lišil, vážil si jí jako skvělé profesionálky, která dokázala zahrát i věci, s nimiž vnitřně nesouhlasila.

Ale vždy když s ní spolupracoval, jakmile skončila divadelní zkouška, okamžitě odcházela, aby se mohla věnovat svým politickým aktivitám. Přesto si našla čas i na soukromý život, který byl zvláště v dobách jejího mládí někdy pěkně

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden