Slavný král detektivů v kabátě z půdy

Na první pohled vypadal jako chlapík, který se nezmohl na víc než na obnošený baloňák. Ale pak nás okouzlil svým brilantním mozkem.

Ano, Columbo a Peter Falk celým generacím televizních diváků splývají v jednu jedinou osobu. Pro mnohé herce se takové propojení s postavou stalo takovým prokletím, že ji vlastně začali nenávidět.

Peter Falk naopak na svého inspektora nedal dopustit. „Já toho chlápka miluju! To je přece sen každého herce, hrát postavu, která vás baví tak, že se nemůžete dočkat dalšího natáčení,“ prohlašoval.

Kuchař, co má rád divadlo

Cesta ke slávě ale nebyla pro rodilého Newyorčana s polskými, ruskými, maďarskými, a dokonce i českými předky právě jednoduchá. Když mu ve třech letech přišli na nádor v

Zbývá vám 75% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden