Můj čas na kafíčko

Slavný otec si nepřál, aby se Jana Štěpánková stala herečkou!

Můj čas na kafíčko

Na přelomu tisíciletí jí postihly dvě velké ztráty. Před zhroucením ji zachránil syn.

Pocházela ze slavného hereckého rodu, přesto měla nejprve doma zakázanou i recitaci na školních besídkách. V úspěšné kariéře ale Janě Štěpánkové (†84) nakonec nikdo nezabránil.

Otcem Jany Štěpánkové (†84) byl slavný herec Zdeněk Štěpánek (†71). Kromě ní patřili k jeho potomkům také bratři Martin (†63) a Petr (73). Ti měli ale jinou maminku než Jana, která byla ze sourozenců nejstarší.

Rodiče se totiž rozvedli a vstoupili do jiných manželství. Maminka Jany se znovu provdala a budoucí herečka tak dostala sestru. Ta přišla na svět v době, kdy se otci v jeho novém vztahu narodil syn Martin.

Protože druhá žena Zdeňka Štěpánka nemohla kojit - měla málo mléka - posílala jí denně Janina matka své „přebytky“. Rodiče Jany zkrátka byli lidmi, kteří

Zbývá vám 82% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden