Slečno, zkuste svést tu růži

Roli traktoristky dostala jen jednou. Byla v ní tak špatná, že ji po pár záběrech radši přeobsadili.

Krásná, talentovaná a ještě k tomu chytrá. Irena Kačírková měla ideální předpoklady stát se velkou filmovou hvězdou. Proč nakonec všechno bylo jinak a jak to měla s muži?

Kdybyste se narodili stejně jako ona, před necelými sto lety, určitě byste chtěli mít stejný původ jako malá Irenka. K tatínkovi do salonu chodila pro kožichy největší československá smetánka. A mohli jste tam narazit i na maminku, která v období první republiky působila v rodinné firmě jako modelka, předvádějící kožichy.

Napřed maturita na gymnáziu, teprve pak konzervatoř

Vzdělání především. Tak znělo heslo, které rodiče malé Irenky od začátku jejího života prosazovali. V praxi to vypadalo tak, že hned, jak trochu vyrostla, začal do domácnosti chodit nejlepší učitel cizích jazyků, který byl k mání.

A když se malá slečna opakovaně nechala slyšet, že by se ráda jednou stala slavnou herečkou, obstarali jí dobrou učitelku zpěvu a přihlásili ji do taneční školy. Měli ale jednu

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden